Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Otwarcie Karuzeli Zdrój pełne atrakcji i rabatów

Znamy datę otwarcia największego parku handlowego w mieście. Oficjalna inauguracja Karuzeli w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się 12 czerwca.

Otwarcie Karuzeli Zdrój pełne atrakcji i rabatówMateriały prasowe

Z tej okazji właściciele zaplanowali aż dwa dni pełne atrakcji dla swoich klientów. W części rozrywkowej znajdą się liczne niespodzianki, w tym naukowe pokazy i warsztaty zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Z kolei sami najemcy zapowiadają specjalne rabaty i promocje w swoich salonach. Karuzela Zdrój na łącznej powierzchni blisko 11 000 mkw zapewni bogatą ofertę w 14 sklepach, w którym zadebiutują po raz pierwszy w regionie Jula i Woolworth, a pod koniec lipca również siłowania sieci Xtreme Fitness Gyms.

Prace budowlane na terenie Karuzeli w Jastrzębiu-Zdroju dobiegają końca, a najemcy przygotowują już swoje salony do przyjęcia pierwszych klientów. To moment, by odliczać ostatnie dni do otwarcia najnowocześniejszego parku handlowego w mieście.

Centrum handlowe zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 3 oficjalnie rozpocznie swoją działalność już 12 czerwca o godz. 9:00.

Będzie to obiekt zapewniający w Jastrzębiu-Zdroju szeroką ofertę zakupową. Klienci będą mieli do swojej dyspozycji salony popularnych i lubianych marek, w tym: Sinsay (z ofertą dla całej rodziny i również działem wyposażenia Home), Pepco, RTV EURO AGD, Martes Sport, Rossmann, Dealz oraz Kakadu Zoo. Z pewnością ogromnym zainteresowaniem kupujących cieszyć się będą sklepy marek, które do chwili obecnej nie były dostępne w mieście – Jula i Woolworth. Na terenie kompleksu w najnowszym koncepcie zostanie otwarty także supermarket sieci Carrefour. Do Jastrzębia powróci również znana sieć siłowni Xtreme Fitness Gym, która zainauguruje swoją działalność już 31 lipca br. Park handlowy Karuzela zaoferuje swoim zmotoryzowanym gościom ponad 300 miejsc parkingowych.

Właściciele obiektu z okazji otwarcia zaplanowali wiele atrakcji rozrywkowych dla klientów w każdym wieku, które będą trwać aż dwa dni.

Karuzela chce w wyjątkowy sposób powitać pierwszych gości, dlatego w dniach 12-13 czerwca przygotowała wiele atrakcji. Pierwszego dnia od godziny 13:00 Xtreme Fitness Gyms rozgrzeje nas zajęciami Dance aerobic, będzie można również na dedykowanym stoisku zakupić ich karnety, natomiast później Laboratorium Pana Korka wprowadzi nas w świat nauki poprzez 4 godziny pełne naukowych eksperymentów. Równocześnie przez cały dzień będą prowadzone konkursy, a do wygrania mnóstwo cennych i letnich nagród. Zapraszamy również do darmowej fotobudki!

13 czerwca w godzinach 15:00-18:00 w Karuzeli będzie można obejrzeć pokaz baniek XXL, a także wziąć udział w warsztatach – przygotować własny magnes lub ozdobić torbę. Będzie również konkurs dla maluszków, gry XXL a także wielka chodząca maskotka.

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].