Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czas na studia! Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu zaprasza. Rekrutacja ruszyła!

Dla wszystkich, którzy marzą o rozpoczęciu studiów, mamy świetne wieści! Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu ogłasza rozpoczęcie nowego naboru. Do 12 lipca każdy może przystąpić do rekrutacji i wybrać swój wymarzony kierunek studiów.

Czas na studia! Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu zaprasza. Rekrutacja ruszyła!

Bezpłatne studia w państwowej uczelni

Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu to państwowa uczelnia, oferująca bezpłatne studia na wszystkich kierunkach. To wyjątkowa szansa na zdobycie solidnej edukacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Warunki rekrutacji

Podstawowym warunkiem przyjęcia na studia jest kwalifikacja na podstawie egzaminu maturalnego, a na studia drugiego stopnia - średniej ocen z przebiegu studiów wyższych.

Osoby oczekujące na wyniki matury również mogą przystąpić do rekrutacji.

Wystarczy uzupełnić informacje o zdanym egzaminie po otrzymaniu wyników z CKE. Bogata oferta kierunków

Bogata oferta kierunków

Akademia oferuje szeroki wachlarz kierunków na różnych poziomach kształcenia, dzięki

czemu każdy znajdzie coś dla siebie:

Studia jednolite magisterskie i magisterskie drugiego stopnia:

 • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
 • Administracja
 • Pielęgniarstwo

Studia inżynierskie:

 • Architektura (z egzaminem wstępnym – szczegóły na stronie uczelni)
 • Automatyka i robotyka
 • Zarządzanie i inżynieria produkcji

Studia licencjackie:

 • Administracja
 • Bezpieczeństwo państwa
 • Pedagogika
 • Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (do rekrutacji wymagane jest autorskie portfolio – szczegóły na stronie uczelni)
 • Filologia (język angielski, język niemiecki, język czeski)
 • Pielęgniarstwo
 • Wychowanie fizyczne

Wiadomość dla rodziców

Decyzja o wyborze uczelni to nie tylko wybór młodych ludzi, ale także ich rodziców. Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu oferuje możliwość studiowania blisko domu, co niesie za sobą komfort oraz oszczędności związane z dojazdami i wynajmem mieszkania w innym mieście.

Studia bezpłatne przez cały okres trwania

Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu gwarantuje bezpłatne studia przez cały okres kształcenia. To nie tylko szansa na zdobycie wykształcenia, ale również na rozwój bez dodatkowych obciążeń finansowych.

Rekrutacja już trwa! Warto skorzystać z tej okazji i podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu oferuje kierunki, które odpowiadają na potrzeby rynku i solidnie przygotowują do zawodu.

Dołącz do społeczności Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu. Szczegółowe informacje oraz zapisy online dostępne są na stronie www.akademiarac.edu.pl.

Tekst sponsorowany