Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

MDK Racibórz świętuje zakończenie roku szkolnego na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA]

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu już teraz świętuje zakończenie roku szkolnego na zamku. Występy wszystkich wychowanków MDK, którzy uczą się tańca, odbyły się pod okiem wykwalifikowanych trenerek: Eweliny Uriasz, Wioletty Cabaj, Katarzyny Skrzypek, Anety Łaszewicz i Aleksandy Kempe-Miłota.

MDK Racibórz świętuje zakończenie roku szkolnego na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA]Jakub Kwiatkowski
Młodzi tancerze z MDK Racibórz prezentują swoje umiejętności podczas występu na zamku.

W niedzielę, 9 czerwca, na zamku w Raciborzu odbyły się emocjonujące występy grup tanecznych Mini Volta, Allora Dance, Błyskotki, Pląski, Volta Junior, Szkraby oraz grupy tańca towarzyskiego. Podczas wydarzenia część młodzieży miała swoje sceniczne debiuty, prezentując nabyte umiejętności taneczne oraz choreografię przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Podczas występów można było zobaczyć różnorodne style tańca, takie jak nowoczesny, latyno-amerykański i standardowy. W tańcach standardowych prezentowano walc angielski, wiedeński oraz quick step, podczas gdy w tańcach latyno-amerykańskich można było podziwiać cha–chę, salsę, sambę, rumbę, jive i tango. Na scenie pojawiły się także hip-hop i nowoczesne układy taneczne.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wazelina (5.173. * .171) 11.06.2024 02:40

:D:D:D w gazecie NR Wawocznego komentarz: typu " impreza przy współpracy z starostwem" LIKWIDACJA MDK TO TO JEST TA WSPÓŁPRACA D,

~Wazelina (5.173. * .171) 11.06.2024 02:31