Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AKTUALIZACJA Wypadek na A1 w rejonie zjazdu na Bełk. Trzy osoby ranne, lądował śmigłowiec LPR

Do poważnego zdarzenia doszło na 13. km autostradzie A1 w kierunku granicy. Ranne zostały trzy osoby. Trasa jest zablokowana.

Wypadek na A1 w rejonie zjazdu na Bełk. Trzy osoby ranne, lądował śmigłowiec LPRpolicja, ilustracyjne
39-letniego kierowcę audi obowiązuje zakaz prowadzenia pojazdów.

Trwają działania służb na miejscu zdarzenia. Autostrada A1 w powiecie rybnickim jest zablokowana. Przed 22:00 w okolicy zjazdu na Bełk doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów.

Na miejscu pracują strażacy z Żor, Knurowa i Rybnika, a także dwie OSP.

Do osoby poszkodowanej w zdarzeniu zadysponowano śmigłowiec LPR.

Aktualizacja 23:10:

Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie autostrada jest zwężona. Kierujący audi 39-latek, jadąc w kierunku na Gorzyczki, z nieustalonych dotąd przyczyn uderzył w busa marki Fiat, znajdującego się na środkowym pasie. Pojazd był pusty, prawdopodobnie należy do firmy prowadzącej w tym miejscu prace. Stał tuż za zamkniętym fragmentem drogi.

Audi, po zderzeniu z busem, uderzyło w kolejny samochód - znajdujące się na prawym pasie audi prowadzone przez 24-latka. Mężczyzna nie odniósł obrażeń.

Jak przekazał nam sierż. szt. Szymon Muras, zastępca rzecznik rybnickiej policji, w zdarzeniu ranne zostały trzy osoby. To 39-letni kierowca i jego dwie pasażerki, wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Po jedną z kobiet na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

- Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Policjanci ustalili jednak, że obowiązuje go zakaz prowadzenia pojazdów - dodaje sierż. szt. Szymon Muras.

Działania na miejscu trwają, na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

informacja aktualizowana

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jxnxnxnx (46.204. * .30) 26.05.2024 11:15

Sprawca powinien koszty wszystkich służb pokryć z własnej kieszeni w tym również LPR wtedy by wiedziedzial ile kosztuje jazda bez prawajazy !

~Nfnffn (87.239. * .254) 26.05.2024 02:54

Powinien pójść siedzieć! Nie miał prawka !