Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dzień Dziecka na całego w Tkalni

Dzień Dziecka to dzień zdecydowanie wyjątkowy dlatego w tym roku będziemy go też wyjątkowo świętować! Bo aż 3 dni.

Dzień Dziecka na całego w Tkalnifreepik.com
Zdjęcie ilustracyjne

Najpierw zajęcia plastyczno - ruchowe w parku przy Tkalnia - Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu. Zapraszamy wszystkie Dzieciaki 28 maja na skwer oraz plac zabaw naprzeciw CKiS, od godz. 16:00 do 18:00

Kolejna cześć obchodów Dnia Dziecka w TKALNI - 1 czerwca! Widzimy się na balu przebierańców w Centrum Kultury i Sportu! Przekąski przygotowane własnoręcznie! Zabawy z animatorem! Słodki poczęstunek! Gry i zabawy!

Zapraszamy wszystkie Dzieci od godz: 16:00 do 20:00

Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy.

2 czerwca widzimy się na ORLIKU w Kietrzu! Gdzie odbędzie się Integracyjny Bieg dla Dzieci - pierwsze kategorie wiekowe startują o 9:30. Przygotowujemy również szereg atrakcji dla najmłodszych: malowanie buziek, popcorn, zawody zręcznościowe. Będzie można również kibicować drużynom biorącym udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Centrum Kultury i Sportu TKALNIA.

Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy.

Zapraszamy dzieciaki!

...oraz do śledzenia FB: https://www.facebook.com/TkalniaKietrz

źródło: Tkalnia - Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].