Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny Wodzisławskie o wypadkach motocyklistów w regionie

Jak informują policjanci, w tym sezonie na śląskich drogach odnotowano drastyczny wzrost wypadków i kolizji motocyklistów. W minionym tygodniu tragiczne zdarzenia z udziałem jednośladów miały miejsce także w Wodzisławiu Śląskim i Lyskach. W Wodzisławiu śmierć na ul. Czarnieckiego poniósł 25-latek, natomiast w Lyskach zginęli 40-letni kierowca i 15-letnia pasażerka motocykla.

Nowiny Wodzisławskie o wypadkach motocyklistów w regionie

Ponadto w Nowinach Wodzisławskich przeczytacie pierwszy po wyborach wywiad z Mieczysławem Kiecą, na temat współpracy z nową radą miasta, planów inwestycyjnych, zmian w urzędzie oraz m.in. Drogi Głównej Południowej.

Piszemy także o uroczystości powołania nowego Komendanta Komendy PSP w Wodzisławiu Śląskim bryg. Jacka Filasa i wyjątkowym koncercie z okazji 55-lecia Czerwonych Gitar w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Na naszych łamach przeczytacie również o ogłoszeniu przez Konfederację, Lewicę i Trzecią Drogę list w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Piszemy też o derbach 4. ligi, w których zremisowała Odra Wodzisław i ROW Rybnik.

Przeczytacie także o paniach z Połomi, które nadają nowe życie starym banerom reklamowym, Artystycznej Rodzince Seniorów "Nie dejmy się" oraz śmieciach w naszych lasach.

Relacjonujemy również ostatnie wydarzenia, m.in. wystawę prac dyplomowych uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Wodzisławiu Śląskim, obchodach Święta Konstytucji 3 Maja w Wodzisławiu Śląskim, obchodach Dnia Strażaka w OSP Zawada, Beach Patrol w Bukowie oraz 20-leciu zespołu Syryniczki.

Zapraszamy do lektury!

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru Nowin Wodzisławskich

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].