Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sara Stempka z Jejkowic wystąpi w półfinale Miss Polski 2024

21-letnia Sara znalazła się w gronie półfinalistek Miss Polski 2024. Jednocześnie jest jedną z 6 mieszkanek województwa śląsakiego, która dostała się do półfinału konkursu.

Sara Stempka z Jejkowic wystąpi w półfinale Miss Polski 2024arch. prywatne
Sara Stempka z Jejkowic

Ćwierćfinał konkursu Miss Polski 2024 odbył się 23 marca w Hotelu Mistral w Markach pod Warszawą. Wzięły w nim udział 162 kobiety, wśród nich Sara Stempka z Jejkowic. Sara została jedną z 60 uczestniczek, które dostały się do półfinału.

Sara Stempka brała w przeszłości udział w konkursie Miss Śląska Nastolatek 2019 (zdobyła tytuł Miss Sensual Beauty). W 2021 roku została laureatką konkursu Foto Models Poland 2021 (tytuł Foto Models Rodos Po Polsku 2021).

Jaka atmosfera panuje na takich konkursach? Czy uczestniczki traktują się jak koleżanki, czy konkurentki? - Wbrew pozorom atmosfera jest przyjaciela. Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem - mówi Nowinom Sara Stempka.

Jak Sara odbiera konkursy piękności? Dziś coraz częściej pojawiają się głosy wskazujące na uprzedmiotowienie kobiet, które można sobie pooglądać, ocenić i wybrać tę jedną (np. Vibez).

- To wcale nie jest tak, że tylko stoimy na wystawie. Wizualne względy są ważne, ale liczy się też to, jak się zachowujemy, co mamy w swoim wnętrzu. Trzeba być człowiekiem wartościowym

- uważa Sara Stempka.

Półfinał konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 26 kwietnia. Natomiast Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024 zostanie zorganizowana w Nowym Sączu, 5 lipca 2024 r . Koronę przekaże Angelika Jurkowianiec, zdobywczyni tytułu Miss Polski 2023.


Zobacz również:

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Goscc (5.184. * .61) 15.04.2024 20:16

Sliczna dziewczyna oby jak najlepsze miejsce

~Haha1285 (46.134. * .210) 15.04.2024 19:20

Ale bzdura ....