Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krytykują, ale wiedzą. Joanna Stanisz-Cebula o polityce informacyjnej Miasta Racibórz

Joanna Stanisz-Cebula - szefowa biura prezydenta Dariusza Polowego tłumaczy dlaczego tak dużo w Raciborzu plakatów i bilbordów z głową miasta.

Krytykują, ale wiedzą. Joanna Stanisz-Cebula o polityce informacyjnej Miasta Racibórz

To był jej zamysł aby w ten sposób prowadzić kampanie informacyjne urzędu. Bo inaczej nie sposób przebić się przez szum informacyjny mediów, w tym społecznościowych.

Z panią kierownik BPM rozmawiamy też o jej poprzednich funkcjach w placówkach samorządowych Miasta Racibórz.

Ludzie

Joanna Stanisz-Cebula

Kierownik Biura Prezydenta Miasta w Urzędzie Miasta Racibórz

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Prosto (89.171. * .51) 10.04.2024 12:12

Ludzie, pobudka, wpiszcie sobie hasło "Bajeczne interesy najbogatszego Polaka Michała Sołowowa" na kanale YT Jana Śpiewaka, tam głównym bohaterem jest Pan Wojciechowicz, kandydat Wojnara na stanowisko prezydenta naszego Raciborza!

~Miasteczkowi4 (37.47. * .162) 05.04.2024 12:22

Jesteśmy społeczeństwem gdzie informacja jest najważniejsza. Sesje ogląda ok. 50 osób lub trochę więcej a jako mieszkaniec mam prawo wiedzieć i prezydent ma obowiązek i informować co robi. Miasto to nie tylko radni co wiedzą co się dzieje z tytulu funkcji. My też namy prawo wiedzieć. Wszystkie samorządy to robią, powiat ma biuro obsługi starosty a nie było w poprzedniej kadencji, ma swoje bilbordy a nie miał itd. To normalne i jest wszędzie. My mieszkańcy miasta mamy prawa rządać informacji na bieżąco bez przeszukiwania stron internetowych miast.

~kabała2 (77.222. * .134) 05.04.2024 12:20

Propaganda Polowego, nachalne lansowanie się za publiczne pieniądze to najgorsze, co mógł zrobić. Ludzie mu tego nie zapomną. Dziwię się, dlaczego Nowiny tego tematu nie drążą, choć mam swoje podejrzenia... Przypominam, pycha kroczy przed upadkiem. Gdyby jeszcze Polowy miał wybitne osiągnięcia, ale facet zrobił niewiele. Więc takie działanie promocyjne jest nieetyczne oraz nie do obrony. Można odwracać kota ogonem, zmieniać temat, zamknąć się w wieży, a ludzie wiedzą swoje. Na końcu wygra uczciwość.

~PT (31.11. * .205) 05.04.2024 11:55

Kampania ma jak najbardziej sens. Są podstaey do tego by ją prowadzić. Pani Joanna wie o czym mówi. Liczy się skuteczność przekazu, a ten jak widać ma szeroki odbiór i o to przecież chodziło. Te działania bronią się swoimi efektami. Czasem trzeba nieco kontrowersyjnie, ale liczy się skuteczność. Ta kobieta wie o czym mówi. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

~Robokop (31.11. * .72) 05.04.2024 11:28
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Swoboda nie kopiuje żadnych ruchów Polowego, to manipulacja, a Stanisz Cebulę można olać. To jest człowiek Nikt, która pozwoliła za pozwoleniem samego pracodawcy wydać oooogromne kwoty na propagandę swojego pryncypała, na jego plakaty zalewające raciborzan- gdzie dyscyplina finansów publicznych? To znaszych podatków, nie z Twoich
Pani Cebulo- żądam ja i wielu moich znajomych zwrotu moich pieniędzy, myśmy na to zgody nie wydawali!!!!

~KrytykująAleKopiują (46.134. * .82) 04.04.2024 20:18

Najlepszym przykładem na skuteczność Polowego jest to, że jego ruchy kopiuje Swoboda. Tyle, że głupio i nieudolnie (patrz billboardy), ale kto się urodził wróblem ten orłem nie umrze

~Rack (77.222. * .105) 04.04.2024 19:58

I bardzo dobrze.