Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zadbaj o materiały i produkty należycie – zabezpieczenia antykorozyjne

W bardzo wielu branżach odpowiednie zabezpieczenie towarów oraz przedmiotów na sprzedaż jest kluczowe.

Zadbaj o materiały i produkty należycie – zabezpieczenia antykorozyjne

W przypadku kiedy mamy do czynienia z materiałami metalowymi, bardzo dużym ryzykiem i zagrożeniem jest pojawienie się korozji. W większości magazynów nie szczędzi się energii, wysiłku, a także kosztów do przeciwdziałaniu pojawianiu się korozji na magazynowanych elementach. Nierzadko bowiem powodowałoby to gigantyczne straty finansowe. Na całe szczęście dzisiaj do dyspozycji mamy bardzo wiele materiałów oraz rozwiązań, które pozwalają zabezpieczyć przed korozją rozmaite elementy.

W jakich branżach przede wszystkim potrzebne są zabezpieczenia antykorozyjne?

Jeżeli w naszej firmie znajdują się materiały metalowe, z pewnością będą one narażone na wilgoć oraz inne czynniki atmosferyczne, które mogą spowodować rozpoczęcie korodowania. Branże takie jak przemysł motoryzacyjny, metalurgiczny, budowlany, a także szeroko rozumiany handel i magazynowanie są najbardziej podatne na działanie tego typu czynników i to właśnie tam należy wykorzystywać nowoczesne metody ochrony przed korozją. Mogą one w sposób zdecydowanie poprawić zabezpieczenie produktów lub półproduktów, dzięki czemu nasi klienci nie będą wracali z reklamacjami. Rzecz jasna wiąże się to ze znacznie większymi zarobkami i lepszą rentownością naszej firmy.

Przegląd zabezpieczeń antykorozyjnych

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele  produktów, których zadaniem jest chronienie różnorodnych elementów przed korozją. Bardzo powszechnie są stosowane rozmaite zabezpieczenia chemiczne, a także powłoki antykorozyjne. Często są one w formie płynu lub innej substancji nakładanej bezpośrednio na produkt. Gwarantują one odpowiednią skuteczność, ale nie w każdej sytuacji będą rozwiązaniem idealnym. W takiej sytuacji ciekawym rozwiązaniem jest papier antykorozyjny VCI, który zakupić możemy prosto u producenta – w firmie Kenmix.com.pl.

Papiery antykorozyjne VCI – szerokie zastosowanie

Papiery antykorozyjne są bardzo interesującym rozwiązaniem w przecinak które pozwala na zastosowanie wszędzie tam, gdzie z jakichś przyczyn nie chcemy wykorzystywać płynów oraz smarów. Niekwestionowaną zaletą papieru antykorozyjnego jest fakt, że nawet przez bardzo długi czas przechowywania papier taki emituje specjalne substancje chemiczne, które chronią produkt przed korodowaniem. Doskonale zatem sprawdzą się chociażby w przypadku magazynowania produktów w naszym magazynie, a także jako element zabezpieczający na czas dostawy lub wysyłki do klienta.

Materiał partnera