Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Opakowania i taśmy – znaczenie w biznesie

Szczególnie dzisiaj, gdzie tak wiele produktów jest pakowanych i wysyłanych bez fizycznego kontaktu z naszymi klientami, znaczenie sposobu pakowania i jego jakości znacząco wzrosło.

Opakowania i taśmy – znaczenie w biznesie

Oczywiście kiedy prowadzimy niewielką działalność możemy sobie poradzić na różne sposoby bardziej domowe, ale w przypadku dużego biznesu, gdzie paczek wychodzących codziennie są setki, a nawet tysiące, od tego w jaki sposób je zapakujemy i czy nie popełnimy błędów na żadnym etapie, zależeć może finalnie sukces finansowy naszego przedsięwzięcia.

Sposób zapakowania produktów – kluczowy w wielu branżach

Czasy, w których pakowanie do wysyłki było czynnością lekceważoną, dawno minęły. Kluczowe są kwestie wybrania dobrego jakościowo opakowania, a także jego zabezpieczenia, wzmocnienia, a także obrandowania. Często bowiem staramy się również przemycić za pomocą niepozornych pudełek nieco marketingu i reklamy, pokazując nasz biznes w odpowiednim świetle, wywołując emocje w naszych odbiorcach i sprawiając, że potencjalnie zwiększamy szanse na ich powrót do nas.

Taśmy pakowe pomimo pewnej prostoty, odgrywają nadal kluczową rolę w procesie pakowania i wysyłki różnych produktów. Mogą być one wykonane na wiele sposobów. Zwykle są to samoprzylepne taśmy w kolorze brązowym, szarym, białym lub transparentne. Dodatkowo niezwykle ciekawym rozwiązaniem może być personalizowany nadruk na naszej taśmie. To z pewnością wywrze doskonałe wrażenie na naszym kliencie.

Kupuj u sprawdzonych dostawców – producenci i hurtownie

Wolfpak.pl to polski producent taśm pakowych, papierowych oraz opakowań foliowych, akcesoriów i opakowań ekologicznych. To najwyższej jakości taśmy pakowe, które doskonale sprawdzają się w małym i dużym biznesie, wszędzie tam, gdzie trzeba zapakować w sposób estetyczny i bezpieczny wszelakie produkty do wysyłki czy też przygotować je do długotrwałego magazynowania. W przypadku tak dużych producentów bez problemu możemy również zamówić w doskonałej cenie taśmy pakowe z nadrukiem, które nie tylko wzmocnią i zabezpieczą pakunek, ale również będą miały wartość reklamową. 

Opakowania i taśmy – również ekologiczne

Nie ma żadnych wątpliwości, że dziś niesamowicie ważne dla finalnych odbiorców naszych usług i produktów jest to, byśmy szanowali względy ekologiczne. W ślad za tymi zmianami społecznymi podążają również producenci opakowań i innych produktów służących do pakowania jak chociażby wypełnienia, a także taśmy. W każdej z tych kategorii istnieją minimum jedna, a często przynajmniej kilka możliwości wykorzystania rozwiązań ekologicznych. 

Materiał partnera