Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

DARMOWY E-BOOK: Przewodnik po taniej energii

Koszty energii wśród odbiorców indywidualnych jak i firm, biją w ostatnich latach rekordowe wartości! Każdy chciałby płacić jak najmniej za zużytą energię elektryczną i inne media, nie jest to bynajmniej niemożliwe, ale wymaga pewnych zmian (nawyków, technologii). W sferze rozwiązań technologicznych nauka opracowała wiele rozwiązań, które pozwalają na swego rodzaju niezależność energetyczną. Złożoność technologii i zawiłość przepisów w branży energii jest często dla nas niejasna. Aby w dużym przybliżeniu zobrazować najistotniejsze elementy powyżej poruszanych zagadnień, powstał ebook mający pomóc usystematyzować wiedzę w tym zakresie.

DARMOWY E-BOOK: Przewodnik po taniej energii

Tematy wydania:

  • Co to jest fotowoltaika?
  • Dlaczego audyt jest pierwszym krokiem?
  • Wybór wykonawcy
  • Proces realizacji
  • Bezpieczeństwo i proces utrzymania instalacji
  • System rozliczeń net-billing i magazyn energii

Podsumowanie

Jeżeli po przeczytaniu ebooka masz jakieś pytania, skontaktuj się ze specjalistami z dziedziny odnawialnych źródeł energii:

Kontakt do specjalistów

POBIERZ DARMOWY EBOOK:

Pobierz PRZEWODNIK PO FOTOWOLTAICE.pdf (format pdf, rozmiar ~5.66 M)

Tekst sponsorowany