Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Specjaliści do spraw OZE z firmy MEGAWAT

Firma MEGAWAT z Rybnika jest zespołem specjalistów w dziedzinie OZE. Zespół działa aktywnie na terenie całego Śląska i w województwach sąsiednich. Wspólnym celem specjalistów z firmy MEGAWAT jest wspieranie Cię w tworzeniu energooszczędnego, niskoemisyjnego i nowoczesnego domu, opartego na ekologicznych rozwiązaniach. Specjalizacją firmy jest również sprzedaż i montaż rozwiązań z branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Specjaliści do spraw OZE z firmy MEGAWAT

Doświadczony zespół wykwalifikowanych specjalistów, dedykowany jest obsłudze klienta na najwyższym poziomie. Firma wyróżnia się nie tylko wysoką jakością świadczonych usług, ale także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Każda instalacja jest projektowana na miarę potrzeb klienta, używając jedynie najwyższej jakości podzespołów.

Firma oferuje bezpłatne audyty oraz pomoc w kwalifikacjach do dofinansowań na montaż instalacji Fotowoltaicznych, Pomp Ciepła, Kotłów na pellet i Klimatyzacji. Jeśli marzysz o domu, który nie tylko spełnia Twoje oczekiwania, ale również dba o środowisko, to MEGAWAT jest idealnym partnerem dla Ciebie.

OFERTA:

  • Instalacje fotowoltaiczne
  • Magazyny energii
  • Pompy ciepła
  • Kotły na pellet drzewny
  • Klimatyzacje
  • Termomodernizacje budynków

Bezpłatny audyt!

Firma oferuje możliwość bezpłatnego audytu, który jest pierwszym krokiem do stworzenia efektywnego systemu fotowoltaicznego, idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Zespół specjalistów ds. doboru rozwiązań branży OZE jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Kontakt do specjalistów:

Opinie klientów o firmie MEGAWAT:

Megawat sp. z o.o.
ul. Jankowicka 23/25, Rybnik
Telefon do biura: 790 511 338
E-mail: biuro@megawat-oze.pl
www.megawat-oze.pl

Tekst sponsorowany