Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszyły zapisy na obóz w Pleśnej

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do zapisywania się na wypoczynek nad morzem w Pleśnej!

Ruszyły zapisy na obóz w Pleśnej

W tym roku również zaczynamy od turnusów bez wyżywienia.

Rezerwacje na doby odbywają się w terminie: 08.06.2024 r. - 23.06.2024 r.

  • 110,00 zł - domek kontenerowy (4 os.) / doba
  • 70,00 zł - wynajem namiotu (4 os.) / doba
  • 20,00 zł - miejsce na polu namiotowym (1 os.) / doba

Turnusy tygodniowe z wyżywieniem:

  • I Turnus: 20.07 - 27.07. 2024
  • II Turnus: 27.07 - 03.08.2024
  • III Turnus: 03.08 - 10.08.2024
  • IV Turnus: 10.08 - 17.08.2024
  • V Turnus: 17.08 - 24.08.2024

1120,00 zł - domek kontenerowy

630,00 zł - wynajem namiotu

210,00 zł - miejsce na polu namiotowym

Posiłki:

  • 60,00 zł - śniadanie + obiadokolacja os. dorosła (od 12 roku życia)
  • 35,00 zł - dzieci od 3 do 12 lat

W ofercie pobytu zapewniamy Państwu bezpłatnie:

- wypożyczenie leżaków, rowerów i parawanów

- dostęp do świetlicy i sprzętu sportowego

- mile widziane zwierzęta

- dostęp do ogniska

W celu rezerwacji należy dzwonić pod nr tel. 32 415 37 17 lub mailowo: sport@osirraciborz.pl  lub imprezy@osirraciborz.pl 

Zapraszamy również na obozy dziecięce. W tym roku przewidziane są 2 turnusy od 24.06 do 06.07.2024 oraz od 08.07 do 20.07.2024. Więcej szczegółów oraz zapisy znajdą Państwa na stronie: www.oboz.zwiadowcy.pl 

źródło: OSiR Racibórz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].