Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent Kieca rozpoczyna spotkania z mieszkańcami. Dziś spotkanie w dzielnicy Jedłownik Szyb

12 lutego o godzinie 17:00 ruszy coroczny cykl spotkań prezydenta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami. Pierwsze z nich odbędzie się w dzielnicy Jedłownik Szyb (w Szkole Podstawowej nr 4).

Prezydent Kieca rozpoczyna spotkania z mieszkańcami. Dziś spotkanie w dzielnicy Jedłownik SzybUM Wodzisław Śląski
Celem tych corocznych spotkań w dzielnicach jest pozyskanie jeszcze szerszej wiedzy o potrzebach mieszkańców, poznanie ich wniosków i inicjatyw dotyczących funkcjonowania ich dzielnic, a przede wszystkim bezpośredni kontakt z wodzisławianami - czytamy w komunikacie na stronie urzędu miasta w Wodzisławiu Śląskim

- Spotkania są doskonałą okazją do rozmowy nie tylko o planach miasta na 2024 rok, ale także o potrzebach i pomysłach wodzisławian związanych z funkcjonowaniem Wodzisławia Śląskiego. Obok prezydenta, w spotkaniach uczestniczyć będą także zastępcy prezydenta wraz z przedstawicielami wydziałów Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego oraz dyrektorzy miejskich jednostek. Celem tych corocznych spotkań w dzielnicach jest pozyskanie jeszcze szerszej wiedzy o potrzebach mieszkańców, poznanie ich wniosków i inicjatyw dotyczących funkcjonowania ich dzielnic, a przede wszystkim bezpośredni kontakt z wodzisławianami - czytamy w komunikacie na stronie urzędu miasta w Wodzisławiu Śląskim.

- Trzy tygodnie - tyle dzieli nas od tegorocznych spotkań z Wami, wodzisławianami. Wsłuchiwanie się w Wasze głosy najefektywniejsze jest poprzez bezpośrednie rozmowy, z tego powodu tak ważne są dla mnie te spotkania. To Wy najlepiej wiecie, czego potrzebujecie, dlatego zachęcam Was gorąco do udziału, wymiany doświadczeń oraz omówienia bieżących spraw - mówi prezydent Mieczysław Kieca.

Harmonogram spotkań

12 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Jedłownik Szyb /Szkoła Podstawowa nr 4/

13 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka /Szkoła Podstawowa nr 2/

15 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Nowe Miasto /Dworzec kolejowy/

16 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Trzy Wzgórza /Szkoła Podstawowa nr 10/

19 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Radlin II /OSP Radlin II/

20 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Stare Miasto /Pałac Dietrichsteinów/

21 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Zawada /Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1/

22 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Wilchwy /Szkoła Podstawowa nr 9/

26 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Kokoszyce /OSP Kokoszyce/

źródło

UM Wodzisław Śląski

https://wodzislaw-slaski.pl/dzis-spotkanie-z-mieszkancami-dzielnicy-jedlownik-szyb

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KorytkoPowiedzPrzecie (193.200. * .16) 14.02.2024 08:44
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Czy na obwodnicę "piniendzy już ni ma ... i nie byndzie?"

~Stympel (46.204. * .251) 13.02.2024 23:19
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Waldek jak byś parę kamer tam zamontował to ten pajac ze zrebnej bmk nie musiał by ballad wymyślać z niby ochroną Tygrys a jak się wglebisz w temat to sprawdź SB ile ochroniarzy z tej firmy ma wyroki jedynie nie wiem jaki układ mają z Jedlownikiem?

~Stympel (46.204. * .110) 13.02.2024 22:42
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Waldek a kiedy będą kamery przy słynnej melinie na ul B.Chrobrego ? Troszkę spokojniej bo Policja z Rydow tam zagląda; parę stempelkow z bramki zwiało a to kwestia czasu aż zaczną brykać

~Obwodnica (5.173. * .104) 13.02.2024 22:32
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Obwodnicy jak nie ma tak nie ma , mojego głosu już więcej nie dostanie. Choćby obiecał że już zaczynają budować. Dość kłamstw . 18 lat minęło.

~Ortu (46.134. * .140) 13.02.2024 21:11
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Dźwigam kiecę i lecę ! Szkoda czasu na tego typa

~radnyWodzisławiaSl____ (104.244. * .43) 12.02.2024 17:16
oceniono 6 razy
4
Zgłoś

szkoda czasu na spotkanie z tym typem, z tego co widzę nawet nie potrafi odejść z godnością.., tkwić w tym samym miejscu to bez sensu - czasami warto zaryzykować i zagłosować na kogoś innego, nie będzie gorzej a może być lepiej