Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ochotnicy z Syryni zebrali 4585 złotych dla Filipka

Strażacy z OSP Syrynia zorganizowali kiermasz, na którym można było kupić ciasta i desery. Dochód przeznaczono dla chorego Filipka, który zmaga się z nowotworem. 

Ochotnicy z Syryni zebrali 4585 złotych dla FilipkaFryderyk Kamczyk
Strażacy z OSP Syrynia zorganizowali kiermasz dla Filipka.

W niedzielę w Syryni odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa połączona z kiermaszem dla Filipka.

- W trakcie akcji na specjalnym stanowisku prowadziliśmy również kiermasz wypieków, z którego dochód w całości został przeznaczony na leczenie Filipka. Dzięki wam, udało się zebrać 4585 złotych! - informują strażacy z OSP Syrynia na Facebooku. 

- Chcieliśmy wykorzystać akcję oddawania krwi przy OSP Syrynia. Chciałem wspomóc syna kolegi w tej ciężkiej chorobie, aby jak najszybciej powrócił do zdrowia i stąd zrodził się taki właśnie pomysł. Bardzo szybko udało się zebrać bardzo dużo pomocnych osób, którym dziękuję za pomoc. Oprócz strażaków zaangażowały się ich żony i dziewczyny oraz osoby z urzędu gminy Lubomia i mieszkańcy. Dziękuję wszystkim za pomoc - mówi Nowinom Dawid Lampar z OSP Syrynia.

Jak pomóc Filipkowi?

https://www.siepomaga.pl/filip-bialdyga

https://www.nowiny.pl/wiadomosci/227273-filip-z-olzy-prosi-o-pomoc-potrzebna-operacja-w-usa.html

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].