Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczniowie LSP i II LO w Wodzisławiu Śląskim bawią się dziś na studniówce [ZDJĘCIA]

Cztery klasy czwarte II Liceum Ogólnokształcącego oraz jedna klasa piąta Liceum Sztuk Plastycznych w Wodzisławiu Śląskim bawią się dziś w domu przyjęć Jordaszka w Czyżowicach na swoim balu studniówkowym. 

Uczniowie LSP i II LO w Wodzisławiu Śląskim bawią się dziś na studniówce [ZDJĘCIA]
Olbrzymia liczba maturzystów wymagała równie olbrzymiej sali

Płynące prosto z serca podziękowania od uczniów dla wychowawców i nauczycieli wygłoszone zostały na oficjalnym rozpoczęciu studniówki maturzystów wodzisławskiego Plastyka oraz Liceum Ogólnokształcącego. Nie zabrakło takich smaczków jak indywidualne występy artystyczne przygotowane przez uczniów. 

Wicedyrektor szkoły, mgr Renata Szymanek

- Patrzę na was i jestem bardzo dumna, bo minęły już dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego 3,5 roku nauki, a dla Liceum Sztuk Plastycznych 4,5 roku nauki - powiedziała wicedyrektor szkoły, mgr Renata Szymanek. - Sporo przez ten czas się działo, mocno się zmieniliście, przeżyliście bardzo dużo wspaniałych i wzmacniających, miłych momentów takich jak: wycieczki, wyjazdy, wigilijki, projekty, ale działo się też dużo takich mniej szczęśliwych momentów, jak chociażby nauka zdalna której doświadczyliście. Chciałam wam podziękować za waszą energię, radość, za to, że nas ciągle inspirujecie do tego aby się kształcić i szkolić, żeby odnajdywać język komunikacji z wami, żeby odpowiadać na wasze trudne pytania. Bardzo wam dziękuję. Osobiście bardzo się wzruszam tym, jak wrażliwi jesteście, jak pomagacie innym, jak angażujecie się w wolontariat i w każdą akcję charytatywną w naszej szkole. Gdy sięgam pamięcią wstecz i przypominam sobie, jak dobieraliśmy wam wychowawców to wydaje mi się, że wybraliśmy wam najlepszych. Myślę, że niektórzy z nich powinni nawet dostać medal - dodała.

W Jordaszce bawiły się klasy czwarte A, B, C, D oraz 5LSP.

Studniówki 2024 w regionie 36 wiadomości, 20 komentarzy w dyskusji, 7603 zdjęcia, 5 filmów

Sponsorem sekcji "studniówkowej" jest Akademia Górnośląska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Hehcozapoziom (46.204. * .17) 10.02.2024 02:11

Od kiedy to ten lokal jest w Czyzowicach?
Kto to pisze?