Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Witajcie na świecie. Zdjęcia dzieci urodzonych w szpitalach w Raciborzu i Wodzisławiu

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdego rodzica. Tradycyjnie, choć w nowej formie prezentujemy nowo narodzone dzieci w dwóch powiatowych szpitalach: w Wodzisławiu Śląskim i Raciborzu. Poniżej publikujemy zdjęcia noworodków, które na świat przyszły kilka dni temu.

Witajcie na świecie. Zdjęcia dzieci urodzonych w szpitalach w Raciborzu i Wodzisławiu

Antoni Sławek jest nowym raciborzaninem. Synek Barbary i Karola urodził się 1 lutego o 19.36. Przy wadze 2960 g mierzył 51 cm. W domu czekają bracia: Oskar, Mateusz i Miłosz.

Beatka Herber jest córeczką Eweliny i Stefana. Urodziła się 29 stycznia o 17.50. Przy wadze 3170 g mierzyła 52 cm. W domu czeka siostra Paulina.

Dominika Herzog jest córeczką Magdy i Martina. Przyszła na świat 30 stycznia o 1.50. Ważyła wtedy 3220 g i mierzyła 56 cm. W domu czeka siostra Anna.

Na zdjęciu mały Iwo Iksal. Chłopczyk urodził się 24.01 o godz. 9.36. Iwo ważył 2870g i mierzył 54cm. Jego rodzicami zostali Martyna i Grzegorz z Wodzisławia Śląskiego. W domu na Iwo czeka siostra Mia.

Jakub Marszolik urodził się 28.01 o godz. 21.04. Chłopczyk ważył 3170g i mierzył 54cm. Jego rodzicami zostali Sabina i Marek z Wodzisławia Śląskiego. Kubuś jest ich pierwszym dzieckiem.

Jakub Szwajlik urodził się 30.01 o godz. 11.20. Chłopczyk ważył 3740g i mierzył 56cm. Jego rodzicami zostali Małgorzata i Piotr z Jastrzębia-Zdroju. W domu na Kubusia czeka starszy braciszek Bartuś.

Julian Podżorski pojawił się na świecie 27.01 o godz. 20.15. Chłopczyk ważył 2740g i mierzył 56cm. Jego rodzicami zostali Natalia i Jakub z Rydułtów. Julian jest ich pierwszym dzieckiem.

Nadia Harazim jest nową rydułtowianką. Jej rodzicami są Mirela i Zbigniew (uznany fotograf, współpracownik Nowin). To pierwsza pociecha tej pary. Dziewczynka przyszła na świat 29 stycznia o 12.55. Ważyła wtedy 3300 g i mierzyła 55 cm.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].