Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

II dzień XVI Karnawałowej Rewii Tańca w Raciborzu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dzieci i młodzież z powiatu raciborskiego oraz miasta Racibórz miały okazję poznać tajniki różnych form tańca na zajęciach tanecznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu.

II dzień XVI Karnawałowej Rewii Tańca w Raciborzu [ZDJĘCIA, WIDEO]Jakub Kwiatkowski
XVI Karnawałowa Rewia Tańca w Raciborzu

Podczas drugiego dnia XVI Karnawałowej Rewii Tańca w Raciborzu (21.01.2024 r.) zaprezentowały się grupy rytmiczno-taneczne MALUSZKI 2, zespoły tańca nowoczesnego SZAFIR, SZAJKA 1, BŁYSKOTKI i SZAŁ, mini formacja SZOK, tancerze kół tańca towarzyskiego VOLTA Junior, PLĄSIKI, PLĄS 2, MAXI VOLTA, dziewczęcy zespół tańca towarzyskiego SMALL LADIES, Zespół tańca towarzyskiego ALLORA DANCE oraz solistki Klubu Tańca Towarzyskiego REWIA.

Tancerzy przygotowywali nauczyciele z MDK w Raciborzu: taniec nowoczesny - Katarzyna Skrzypek, grupy Maluszki i taniec towarzyski - Wioletta Cabaj, taniec towarzyski – Regina Bernat i Ewelina Uriasz.

Podczas występu zaprezentowały się też mistrzowskie pary taneczne: Maciej Nagórski i Magdalena Froń–Nagórska oraz Wojciech Sar z partnerką.

Materiał wideo z wydarzenia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].