Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zabójstwo w Radlinie II. Mężczyzna udusił partnerkę, którą poznał na portalu randkowym

Udusił swoją partnerkę, a następnie sam próbował się zabić. Do tragedii doszło w miniony czwartek (16.11.) w Radlinie II. 62-latek usłyszał zarzut zabójstwa, trafił do tymczasowego aresztu.

Zabójstwo w Radlinie II. Mężczyzna udusił partnerkę, którą poznał na portalu randkowympolicja, ilustracyjne
62-latek odpowie za zabójstwo zagrożone karą od 10 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

Kobieta zginęła z ręki 62-latka

Poznali się na portalu randkowym latem tego roku. Znajomość zakończyła się tragedią. 68-letnia kobieta nie żyje, a za jej śmierć odpowie 62-letni mieszkaniec Radlina II, któremu prokuratura postawiła zarzut zabójstwa.

Policjanci komendy w Wodzisławiu Śląskim w miniony czwartek (16.11.) otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do jakiego miało dojść w jednym z mieszkań przy ulicy Wysokiej w Radlinie II. Na miejscu funkcjonariusze ujawnili ciało Barbary G. ze śladami duszenia. Właściciel mieszkania, Damian M., był nieprzytomny, z licznymi ranami kłutymi został przewieziony do szpitala. 

- Przeprowadzone na miejscu zdarzenia czynności pozwoliły na przyjęcie, że Damian M. w godzinach przedpołudniowych 16 listopada br. udusił swoją konkubinę Barbarę G., a następnie podjął próbę samobójczą, wielokrotnie raniąc się nożem - przedstawia ustalenia śledczych rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gliwicach prokurator Joanna Smorczewska.

Mężczyzna został przesłuchany, usłyszał zarzut z art. 148, par. 1 k.k..

Od sprzeczki do zabójstwa

Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim na wniosek prokuratora zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. 62-latek poznał 68-latkę na portalu randkowym około czterech miesięcy temu. Kobieta przyjechała do mieszkania mężczyzny.

Jak tłumaczył mieszkaniec Radlina, doszło między nimi do sprzeczki dotyczącej ich związku. W efekcie zabił konkubinę i sam targnął się na życie. Odpowie za zabójstwo zagrożone karą od 10 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
aus 20.11.2023 20:28
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Piszcie poprawnie nie ma ul. Wysokiej w Radlinie II. Nie ma czegoś takiego. Jest ulica Wysoka w Wodzisławiu Śląskim co najwyżej w dzielnicy Radlin Drugi.