Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Gołkowicach zebrali przeszło 6 litrów krwi

Kolejna akcja krwiodawstwa odbyła się w Gołkowicach. Organizatorem tradycyjnie było Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi w Rydułtowach.

W Gołkowicach zebrali przeszło 6 litrów krwiStowarzyszenie HDK w Rydułtowach
W akcję zaangażowali się również strażacy z OSP Gołkowice i OSP Syrynia.

- Podczas akcji którą zorganizowaliśmy przy remizie OSP Gołkowice zarejestrowało się 17 osób, 14 osób oddało krew. Pozyskaliśmy 6300 ml krwi dla RCKIK w Raciborzu. W ramach akcji odbyły się również pokazy pierwszej pomocy dla osób niepełnosprawnych i nie tylko, które dzięki zaangażowaniu druhów z OSP Gołkowice i OSP Syrynia wyszły znakomicie. Dziękujemy druhom z OSP Gołkowice za pomoc przy akcji oraz druhom OSP Gołkowice i druhom OSP Syrynia za pokazanie pierwszej pomocy, zawsze niezawodnej i wspaniałej ekipie RCKiK w Raciborzu za przeprowadzenie pobierania krwi, wójtowi gminy Godów, GOKSiR-owi w Godowie za użyczenie pomieszczenia Ośrodka Kultury w Gołkowicach. Akcja została zorganizowana w ramach projektu “Niepełnosprawni uczą się pierwszej pomocy” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Śląskiego pod patronatem honorowym wójta gminy Godów - przekazuje Marcin Hoszycki, prezes Stowarzyszenia HDK w Rydułtowach.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].