Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prognoza pogody na weekend. Pochmurne Święto Niepodległości

Pogoda podczas tegorocznego Święta Niepodległości zapowiada się mało ciekawie. Trzeba przygotować się na pochmurną aurę z deszczem i chłodem.

Prognoza pogody na weekend. Pochmurne Święto Niepodległościarchiwum portalu Nowiny.pl
Jak przewidują synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej na niebie będzie dużo chmur, a okresami można spodziewać się także opadów deszczu.

Jaka pogoda czeka nas w weekend? Jak przewidują synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej na niebie będzie dużo chmur, a okresami można spodziewać się także opadów deszczu.

Piątek (10.11)

Polska jest na skraju niżu znad Morza Północnego, z zachodu na wschód wolno przemieszcza się pofalowany front atmosferyczny. Za frontem napływa chłodniejsze powietrze polarne morskie. W województwie śląskim zachmurzenie początkowo duże, później większe przejaśnienia, zwłaszcza na zachodzie regionu. Miejscami, głównie na wschodzie, opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

Sobota (11.11)

Polska pozostanie pod wpływem wypełniającego się układu niżowego z ośrodkami nad Danią i Rumunią, w strefie frontu okluzji. Nadal będzie napływać powietrze polarne morskie, chłodniejsze na zachodzie kraju. Prognozowany jest wzrost ciśnienia. W województwie śląskim zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Po południu przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 10°C. Wiatr przeważnie słaby, południowo-zachodni i zachodni.

Niedziela (11.11)

Polska będzie w zasięgu niżu znad zachodniej Rosji, w chłodnym powietrzu polarnym morskim. Ciśnienie będzie rosło. W województwie śląskim zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 3°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, zachodni. W Sudetach wiatr dość silny i silny, w porywach do 70 km/h, zachodni i północno-zachodni.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].