Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Joanna Fojcik to nowa dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Rybniku

Od początku listopada br. stanowisko dyrektora Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej pełni Joanna Fojcik – wcześniejsza zastępczyni dyrektora. Dotychczasowy dyrektor ZGM, Artur Gliwicki, z końcem lipca br. złożył wypowiedzenie. W ZGM pracował do końca października br.

Joanna Fojcik to nowa dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w RybnikuM.Kusidło
Joanna Fojcik to nowa dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Rybniku

O wyborze na stanowisko dyrektora zadecydował wewnętrzny nabór, w ramach awansu stanowiskowego. Przedłożone przez kandydatkę dokumenty aplikacyjne spełniały wszystkie wymagania formalne oraz dodatkowe określone w ogłoszeniu. Joanna Fojcik funkcję tę pełni od 1 listopada 2023 r.

Nowa dyrektor jest absolwentką Politechniki Śląskiej na kierunku architektura i urbanistyka. Posiada uprawnienia budowalne bez ograniczeń do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie - w specjalności architektonicznej (projektowe i wykonawcze). Ukończyła również studia podyplomowe związane z audytingiem energetycznym w budownictwie, uzyskując uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. Obecnie kontynuuje rozwój zawodowy na studiach podyplomowych na kierunku Zarządzanie w Administracji Publicznej w Wyższej Szkole Biznesu National Louis University. Karierę w ZGM rozpoczęła na stanowisku zastępcy dyrektora w lipcu 2022 r.

Joanna Fojcik posiada bogate doświadczenie zawodowe. Przez kilkanaście lat prowadziła własną pracownię projektową. Pełniła funkcje kierownicze w Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej jako Kierownik Zespołu ds. Wierzytelności oraz w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dziale Inwestycji i Zamówień Publicznych. Pracowała również jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Budowlanych w Rybniku.

Nowa Dyrektor efektywnie łączy pracę zawodową ze swoimi zainteresowaniami. Aktywnie angażuje się w akcje związane z pomocą dla zwierząt. Na koncie ma wiele prywatnych sukcesów sportowych jak wielokrotny udział w maratonach i ultramaratonach.

Plany związane z pracą w ZGM skierowane są na jak najlepszy kontakt z lokatorami i najemcami. Bardzo ważne są dla niej inwestycje i remonty prowadzone w ramach działalności Zakładu. Przez najbliższe lata kontynuowany będzie program termomodernizacji oraz działania zmierzające do zwiększenia dostępności mieszkań i lokali usługowych.

źródło: UM Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].