Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Diamentowy Czepek dla pielęgniarek z wodzisławsko-rydułtowskiego szpitala

Podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej obchodzonego w Katowicach, panie pielęgniarki wodzisławsko-rydułtowskiego szpitala zostały uhonorowane statuetką Diamentowego Czepka przyznawaną przez Okręgową Radę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Diamentowy Czepek dla pielęgniarek z wodzisławsko-rydułtowskiego szpitalaPowiatowy Publiczny ZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl.
Od lewej: Teresa Rzeszowska, Helena Franc, Barbara Czech, Barbara Kubasa.

Statuetkę Diamentowego Czepka otrzymały: Teresa Rzeszowska, Barbara Czech, Barbara Kubasa oraz Helena Franc.

Dyrekcja szpitala jest dumna i gratuluje wyróżnienia.

- Jesteśmy dumni z naszych pań pielęgniarek. Przez lata swojej pracy w naszym szpitalu realizują misję z ogromną pasją, wyróżniając się wielkim oddaniem i zaangażowaniem. Te niezwykłe osoby kształtują wzorce wybitnej postawy zawodowej dając przykład innym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w tym zawodzie. Słowa uznania i podziękowania należą się wszystkim przedstawicielom tego zawodu pracującym w naszym szpitalu, bo każda z tych osób wykonuje swoje powołanie z pasją i determinacją - przekazuje Nowinom dyrektor Cezary Tomiczek.

- 14 września 2023 roku otrzymałam nagrodę Diamentowego Czepka. Po 39 latach moja praca w wodzisławskim szpitalu została doceniona. Odznaczenie to jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Odchodząc na emeryturę mogę powiedzieć sobie - tak byłam dobrą pielęgniarką i jestem dumna ze swojego zawodu - mówi Nowinom Barbara Kubasa.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].