Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga! Wypadek busa na A1. Autostrada w kierunku na Gliwice/Katowice zablokowana

Służby działają na miejscu zdarzenia, gdzie doszło do wypadku z udziałem osobowego busa. Pojazdem podróżowało pięć osób, dwie z nich zostały przetransportowane do szpitala.

Uwaga! Wypadek busa na A1. Autostrada w kierunku na Gliwice/Katowice zablokowanafot. KPP Wodzisław Śląski
We wtorek (29.08.) zarówno na A1, jak i w innych miejscach regionu doszło już do wielu zdarzeń drogowych.

Trwają działania na autostradzie A1, na wysokości Turzy Śląskiej (45 km w kierunku na Gliwice), gdzie około 16:20 doszło do wypadku z udziałem osobowego busa na zagranicznych tablicach rejetracyjnych. Osoba zgłaszająca przekazała iż na jezdni zastała przewrócony pojazd. Podróżowało nim pięć osób, dwie z nich zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu udzielono doraźnej pomocy i opatrzono trzech pozostałych poszkodowanych.

Jak przekazał nam dyżurny powiatowego stanowiska kierowania PSP z Wodzisławia, działania prowadzą 2 zastępy JRG, 2 zastępy OSP oraz zastępy z Republiki Czeskiej, zrm, policja oraz służba autostradowa.

Kierowcy jadący od strony Czech w kierunku na Katowice stoją w korku, osoby, które zamierzały jechać tą trasą, proszone są o wybór alternatywych dróg. Z kolei podkom. Patryk Błasik informuje iż działania na miejscu mogą potrwać do około 20:30. Przed węzłem policjanci kierują ruchem, by kierowcy omijali miejsce zdarzenia.

We wtorek (29.08.) zarówno na A1, jak i w innych miejscach regionu doszło już do wielu zdarzeń drogowych. Policja zwraca się do kierowców z prośbą o uwagę, jazdę zgodną z przepisami i dostosowaną do warunków pogodowych!

Wkrótce więcej informacji.

fot. KPP Wodzisław Śląski

fot. KPP Wodzisław Śląski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].