Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nigdy nie jest za późno, aby studiować: Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu czeka na Ciebie!

Choć młodość kojarzy się z latami studiowania i rozwijania swojego potencjału, wiele osób decyduje się na podjęcie kształcenia na poziomie akademickim w późniejszym wieku. Czy to po to, by zdobyć nowe kompetencje, rozwijać horyzonty czy zmienić zawód, warto pamiętać: na naukę nigdy nie jest za późno! Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu to miejsce, które serdecznie zaprasza wszystkich, niezależnie od wieku.

Nigdy nie jest za późno, aby studiować: Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu czeka na Ciebie!

Dlaczego warto wybrać Akademię Nauk Stosowanych w Raciborzu?

Bezpłatne studia na każdym kierunku

Kształcenie na poziomie wyższym to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także inwestycja w przyszłość. W Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu nie musisz martwić się o koszty – wszystkie kierunki licencjackie, inżynierskie, jednolite magisterskie i magisterskie są całkowicie darmowe, nawet weekendowe.

Bogata oferta kierunków

Nie ważne, czy jesteś pasjonatem technologii, medycyny, czy kultury. Akademia oferuje szeroki wybór kierunków, od studiów inżynierskich przez licencjackie aż po jednolite magisterskie.

Studia blisko domu

Dla rodziców młodszych studentów lokalizacja uczelni ma kluczowe znaczenie. Wybierając Akademię, dajesz swoim dzieciom możliwość studiowania blisko domu, co przekłada się na komfort i oszczędność.

Rozwijanie horyzontów i zdobywanie kompetencji

Studia to nie tylko zdobywanie wiedzy specjalistycznej, ale także poszerzanie swoich horyzontów, poznawanie nowych ludzi i kultur. W Akademii masz okazję rozwijać się pod wieloma względami, co może znacząco wpłynąć na Twoje kompetencje zawodowe i życiowe.

Matura to Twój bilet wstępu

Aby dołączyć do grona studentów Akademii, potrzebujesz jedynie matury. Jeżeli jesteś osobą, która dopiero myśli o zdaniu tego egzaminu, albo wręcz przeciwnie - masz ją już od lat, Akademia otwiera przed Tobą swoje drzwi.

Oferowane kierunki:

Studia jednolite magisterskie/magisterskie:

 • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna - jednolite studia magisterskie
 • Administracja studia magisterskie drugiego stopnia
 • Pielęgniarstwo studia magisterskie drugiego stopnia

Studia inżynierskie:

 • Architektura (pamiętaj, że na ten kierunek obowiązuje egzamin wstępny! Więcej informacji znajdziesz na stronie uczelni)
 • Automatyka i robotyka
 • Zarządzenie i inżynieria produkcji

Studia licencjackie:

 • Administracja
 • Bezpieczeństwo państwa
 • Pedagogika
 • Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
 • Filologia (angielska, niemiecka, czeska)
 • Pielęgniarstwo
 • Wychowanie Fizyczne

Nie zwlekaj – rekrutacja trwa!

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na nowy etap w Twoim życiu, warto skorzystać z oferty Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu. Wejdź na www.akademiarac.edu.pl i zapoznaj się ze szczegółami. Czekamy na Ciebie!

Materiał zewnętrzny