Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodzisław: Zabytkowe auta i motocykle zjechały do Radlina II [ZDJĘCIA]

W Radlinie II odbyła się kolejna impreza w ramach cyklu "9 dzielnic - jedno miasto". Tym razem przyciągnęła fanów motoryzacji, bo na "WLOT zabytkowej motoryzacji" przyjechali właściciele pojazdów oraz fani czterech kółek z całego regionu. 

Wodzisław: Zabytkowe auta i motocykle zjechały do Radlina II [ZDJĘCIA]Zbigniew Harazim
WLOT zabytkowej motoryzacji w Radlinie II.

Wodzisław: Zabytkowe auta i motocykle zjechały do Radlina II [ZDJĘCIA]

Łącznie do udziału w zlocie zgłosiło się ponad 50 samochodów i motocykli. Podziwiać można było m.in. różowego cadillaca w stylu modnej ostatnio Barbie, zabytkowego Forda T (więcej o samochodzie pisaliśmy TUTAJ), a także m.in. Ford Mustang, popularny "garbus" oraz sporo motocykli.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, m.in. stanowiska aerografu, pinstripingu, odjazdowenaklejki.pl i Banana-Ink, strefę dla najmłodszych - dmuchańce, gry XXL i skrzaci kącik, stoiska gastronomiczne.

Zlot pasjonatów motoryzacji uświetnił również koncert zespołu The Harpagans.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Maruda (91.192. * .3) 14.08.2023 20:25

Radlin II to ten prawdziwy, historyczny Radlin.

~Wkurwiony (46.204. * .117) 13.08.2023 00:48
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Organizator_imprezy (94.254. * .18) 12.08.2023 22:23

Chcieliśmy się przejechać obwodnicą której pan Kieca przez 17-lat nie wybudował .