Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Samochód wjechał w słup w Lubomi. Poszkodowana dziewczynka [ZDJĘCIA]

Poważny wypadek na Mickiewicza w Lubomi. Samochód, którym podróżowały dwie osoby wjechał w słup, poszkodowane zostało dziecko. Do zdarzenia doszło około 20:15. 

Samochód wjechał w słup w Lubomi. Poszkodowana dziewczynka [ZDJĘCIA]
Pierwsi na miejsce przybyli strażacy. Na Mickiewicza działają również policjanci, zespół ratownictwa medycznego oraz pogotowie energetyczne.

Poszkodowana w wypadku została około 10-letnia dziewczynka. Do wypadku doszło w sobotni (18.03.) wieczór, około 20:15 na ul. Mickiewicza w Lubomi. Kierująca peugeotem kobieta uderzyła w słup, dziecko zostało zabrane do szpitala. Na miejscu pracuje straż pożarna, policja i pogotowie energetyczne.

Ruch na ulicy Mickiewicza został już przywrócony. Działania zostały zakończone. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

Szczegóły zdarzenia - TUTAJ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].