Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Elektryczne śmieci dla Leonka. Zbiórka odbędzie się w Nędzy

- Malutkie serce w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ratuj Leonka - napisano na plakacie promującym zbiórkę elektrośmieci. Potrwa dwa tygodnie.

Elektryczne śmieci dla Leonka. Zbiórka odbędzie się w Nędzy
Leonek z Nędzy potrzebuje ponad 900 tysięcy złotych na operację serca. Obecnie zebrano 330 400 zł, jednak czasu pozostało niewiele, w marcu ma odbyć się operacja w Genewie (źródło zdjęcia: siepomaga.pl/leon-cebula)

Kolejna akcja na rzecz Leona Cebuli z Nędzy potrzebującego pilnej operacji serca. Odbędzie się w dniach 23 luty - 10 marca przy Szkole Podstawowej im Powstańców Śląskich w Nędzy. - Miejsce zbiórki – parking przed szkołą, wjazd pierwszą bramą jadąc od kościoła - poinformowano. Dodano, że elektrośmieci, takie jak: lodówki, zmywarki, pralki, chłodziarki, sprzęt IT, odkurzacze, czajniki elektryczne, można przywozić w to miejsce od 7 do 16.

Chłopczyka można wesprzeć także poprzez zbiórkę w internecie, licytacje przedmiotów (TUTAJ grupa) lub udział w koncercie (czytaj więcej: Śląscy artyści wystąpią na koncercie charytatywnym dla Leona Cebuli z Nędzy. Dochód z biletów w całości trafi na rzecz chłopca. Pomożecie?)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].