Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

MDK w Raciborzu zaprasza młodych miłośników poezji na Mały OKR

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkich chętnych recytatorów z klas 1-8 szkół podstawowych oraz raciborskich „zerówek” do udziału w Konkursie Recytatorskim MAŁY OKR

MDK w Raciborzu zaprasza młodych miłośników poezji na Mały OKR
Uczestniczka ubiegłorocznej edycji Konkursu Recytatorskiego MAŁY OKR. Fot. MDK

Mały OKR jest to impreza mająca na celu krzewienie zamiłowania do literatury pięknej i słowa mówionego, rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania sztuką recytacji a także przygotowania do późniejszych udziałów w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

Tegoroczna edycja Małego OKRu odbędzie się 1 marca 2023 r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu przy ul. Stalmacha 12 w trzech kategoriach:

  • Turniej recytatorski dla „zerówek” oraz klas 1-8 szkół podstawowych
  • Turniej wywiedzione ze słowa dla klas 4-8 szkół podstawowych
  • Turniej poezji śpiewanej dla klas 7-8 szkół podstawowych.

Każdy turniej i każda kategoria wiekowa różnią się od siebie wymaganiami. Mały OKR – zasięg miejski kieruje swoich laureatów do Małego OKRu – zasięg powiatowy, którego organizatorem jest Raciborskie Centrum Kultury. Zgłoszenia do Małego OKRu – zasięg miejski odbywają się do 24 lutego.

Szczegóły w regulaminie oraz na stronie www.mdk-raciborz.pl 

źródło: MDK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].