Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studniówka maturzystów wodzisławskiego ZST. Zobaczcie, jak było! [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]

Uczniowie wodzisławskiej Budowlanki zatańczyli poloneza z nauczycielami, a potem rozpoczęła się zabawa, która potrwała do rana.

Studniówka maturzystów wodzisławskiego ZST. Zobaczcie, jak było! [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]
- Chcemy bawić się jak najdłużej i jak najlepiej – mówili nam podekscytowani maturzyści. (fot. Justyna Koniszewska)

Przyszli budowlańcy i informatycy z "Budowlanki" swoją studniówkę zorganizowali w Gościńcu Wodzisławskim. Ich zabawa trwała z soboty na nadzielę (4-5.02).

O 18.30 przedstawiciele uczniów powitali zgromadzonych gości. Następnie głos oddali dyrektorowi placówki Czesławowi Pieczce. - Zanim usłyszymy tradycyjne, dostojne takty poloneza, który wprowadzi Was na drogę dorosłości, odpowiedzialności i wszystkich wyzwań, które się z tym łączą, chciałem wznieść toast. W pierwszej kolejności za Was maturzystów, za Waszą maturę, za pomyślność tego, co nieuchronnie nadchodzi. Ale również za Waszych najbliższych, którzy dobrze Wam życzą i są równie przejęci jak Wy dzisiaj. W trzeciej kolejności za pomyślność naszej szkoły, kolejnych roczników, aby wyglądali co najmniej tak pięknie i dostojnie jak Wy dzisiaj – mówił wznosząc toast symboliczną lampką szampana.

Następnie uczniowie poprosili do tańca nauczycieli, by wspólnie otworzyć bal polonezem. - Chcemy bawić się jak najdłużej i jak najlepiej – mówili nam podekscytowani maturzyści. Dwie klasy ZST - o specjalnościach technik budownictwa i technik informatyki - zaprezentowali dwa układy taneczne poloneza, które transmitowaliśmy za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].