Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Maturzyści wodzisławskiego Ekonomika bawią się na studniówce w Rybniku [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]

Tej imprezy uczniowie dwóch klas Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. długo nie zapomną. To właśnie dziś (15.01) odbył się ich bal maturalny. Na miejsce imprezy wybrali Biały Dom w Rybniku.

Maturzyści wodzisławskiego Ekonomika bawią się na studniówce w Rybniku [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]
Poloneza mają już za sobą, ale przed nimi jeszcze całonocna zabawa. Tak maturzyści z ZSE w Wodzisławiu Śl. prezentowali się na rozpoczęciu swojej studniówki. (fot. Justyna Koniszewska)

15 stycznia maturzyści z ZSE w Wodzisławiu Śl. bawili się na swoim balu maturalnym. Zabawa w rybnickim Białym Domu tradycyjnie rozpoczęła się od poloneza, a konkretnie dwóch. Tańczyli maturzyści z klas o kierunkach: gastronomiczno-informatycznej oraz ekonomiczno-turystycznej. Oba polonezy transmitowaliśmy w mediach społecznościowych.

- Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który uświadomi nas o tym, że już wkrótce przekroczymy symboliczny próg dojrzałości - mówili maturzyści. Dodali, że przed nami matura, ale bal jest dla nich magiczną chwilą. - Razem przeżyliśmy wiele. Studniówka skłania do jednak refleksji. Każe się rozejrzeć, dzięki komu tu jesteśmy. Składamy podziękowania na Wasze ręce, szanowna dyrekcjo, kochani nauczyciele – mówili, kierując słowa do grona pedagogicznego i ofiarując im symboliczne kwiaty.

Dyrektor szkoły Maria Lach w swoim przemówieniu podkreśliła, że uczniowie są bardzo utalentowani, kreatywni, zaangażowani i mają wielkie, wrażliwe serca. - Życzę wam, aby ten bal studniówkowy był dla was przepięknym wspomnieniem na całe życie. Dołożyliście wielu starań, by pięknie wyglądać. Wyćwiczyliście świetne układy staropolskiego poloneza. Pamiętam, jak cztery lata temu przyszliście do naszej szkoły. Wyglądaliście inaczej, byliście onieśmieleni, zastanawialiście się, jak to będzie w tym technikum. A było świetnie. Pamiętam wspólne inicjatywy, wasze działania, uśmiech na korytarzach oraz wiele zabawnych sytuacji – mówiła pani dyrektor. Następnie przyszedł czas na wspólny toast kieliszkiem szampana, a po nim zabawa do białego rana.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].