Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mikołaj i jego piękna pomocniczka na rynku w Raciborzu. Dzieci były zachwycone [ZDJĘCIA]

Spotkanie z Mikołajem na rynku w Raciborzu zorganizowano 4 grudnia (czwartego dnia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Raciborzu). Zobaczcie zdjęcia.

Mikołaj i jego piękna pomocniczka na rynku w Raciborzu. Dzieci były zachwycone [ZDJĘCIA]
Święty Mikołaj i jego pomocniczka na rynku w Raciborzu. Wizyta świętego rozpoczęła się w południe i trwała do wieczora.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kadi (46.204. * .116) 06.12.2022 08:26

Jak ten Racibórz obskurnie wygląda... Masakra panie Polowy nic nie robisz dla promocji i wizerunku miasta...

~AntyFrustrat (89.171. * .51) 05.12.2022 09:05

I proszę, strażacy strzelili focha (czyżby radny bezradny Szukalski, który miał drabinę na swoim ślubie znów "na złość prezydentowi" zablokować przyjazd auta strażackiego 300 metrów z komendy na rynek?)... a Mikołaj i tak przyjechał do dzieci...