Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnik szykuje się do Świąt Bożego Narodzenia. Choinka na rynku już jest [ZDJĘCIA]

Zobaczcie zdjęcia choinki, która przywieziono na rybnicki rynek rankiem 24 listopada.

Rybnik szykuje się do Świąt Bożego Narodzenia. Choinka na rynku już jest [ZDJĘCIA]
- Już wygląda bajkowo, a wieszanie dekoracji dopiero przed nami - czytamy na Facebooku Rybnika.

Choinka na rynku

Rybnik bez tradycyjnego jarmarku

W tym roku na rynku w Rybniku nie będzie kramów z rękodziełem i przysmakami. Mają je zastąpić dwie hale namiotowe wypełnione świąteczną atmosferą.

- Na płycie rybnickiego rynku staną dwie hale namiotowe o wymiarach 10 na 15 metrów. Będzie nie tylko zadaszenie, ale też podłoga, co ma znaczenie przede wszystkim dla komfortu termicznego. Wewnątrz zapewnimy dekoracje świąteczne - lampki i ozdoby z jemioły. Na wyjątkowy przedświąteczny czas zapewniamy atrakcyjną przestrzeń, zapraszając do wypełnienia jej równie dobrą treścią - informował rybnicki magistrat miesiąc temu, zachęcając firmy gastronomiczne do współpracy w organizacji przedsięwzięcia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].