Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szkolno-przedszkolny festiwal pieśni i piosenek patriotycznych w Czerwionce-Leszczynach

I Powiatowy Szkolno-Przedszkolny Festiwal Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Śpiewajmy razem” odbył się w Czerwionce-Leszczynach.

Szkolno-przedszkolny festiwal pieśni i piosenek patriotycznych w Czerwionce-Leszczynach
Na scenie wystąpili soliści oraz zespoły reprezentujące szkoły i przedszkola zarówno z terenu Czerwionki-Leszczyn jak i całego powiatu rybnickiego fot. www.czerwionka-leszczyny.pl

- Ze sceny wybrzmiały takie pieśni i piosenki jak „Dziewczyna z granatem”, „Niepodległa, niepokorna”, „My Pierwsza Brygada” czy „Krakowiak Kościuszki” w wykonaniu solistów oraz zespołów reprezentujących szkoły i przedszkola zarówno z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny jak i całego powiatu rybnickiego. Gratulacje i podziękowania na ręce wszystkich uczestników festiwalu złożyli wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska, przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach Stefania Szyp, dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach Joanna Rzymanek oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Czerwionce-Leszczynach Iwona Szmelich. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski oraz Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec -czytamy na stronie www.czerwionka-leszczyny.pl

Więcej informacji znajdziemy TUTAJ

Ludzie

Damian Mrowiec

Starosta Powiatu Rybnickiego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].