Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trwają zapisy na plener artystyczny. Do uchwycenia będzie piękno Radlina

Ze sztalugami, farbami i pędzlami wyjadą na ulice Radlina, by uchwycić na swoich dziełach sztuki jego piękno. Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie czeka na zgłoszenia osób, które chciałby wziąć udział w plenerze "Ścieżki, ogrody, pejzaże śląskie".

Trwają zapisy na plener artystyczny. Do uchwycenia będzie piękno Radlina
Kadr z jednej z poprzednich edycji wydarzenia. (fot. MOK w Radlinie)

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza na plener twórczy pn. Ścieżki, Ogrody, Pejzaże - W ciekawym Radlinie. Wydarzenie jest organizowane już po raz dwudziesty. Z okazji jubileuszu 25-lecia miasta Radlin odbędzie się na jego terenie 10 i 11 września.

Jak informują pracownicy radlińskiego MOK-u, plener adresowany jest do wszystkich osób dorosłych zainteresowanych twórczością w różnych technikach plastycznych. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie telefoniczne, wypełnienie karty uczestnika oraz dostarczenie jej do 10 sierpnia do siedziby MOK-U oraz dokonanie opłaty akredytacji w wysokości 200 zł.

Organizator wydarzenia zapewnia do dyspozycji uczestników materiały warsztatowe (podobrazie 50x50cm, farby akrylowe - kolory podstawowe, papier akwarelowy 34x46cm, farby akwarelowe - kolory podstawowe). Zwieńczeniem pleneru będzie wystawa, której wernisaż odbędzie się 15 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Uczestnicy otrzymają folder zawierający zdjęcia prac poplenerowych oraz działań twórczych.

Więcej informacji dostępne w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].