Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażacy z komend w Rybniku, Jastrzębiu, Raciborzu, Wodzisławiu i Żorach rywalizowali w turnieju piłki nożnej

Drużyny z pięciu miast regionu w miniony czwartek (23.06.) walczyły na boisku w Żorach-Baranowicach o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Żorach. Każda z drużyn rozegrała po cztery mecze.

Strażacy z komend w Rybniku, Jastrzębiu, Raciborzu, Wodzisławiu i Żorach rywalizowali w turnieju piłki nożnej
fot. Tatiana Musielak, mł. bryg. Krzysztof Kuś - KM PSP Żory

Zacięta rywalizacja o Puchar Komendanta komendy w Żorach to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również okazja do spotkania w luźnej atmosferze i dobrej zabawy.

Po podsumowaniu zebranych punktów okazało się, że zwycięstwo w turnieju należy do zespołu z Jastrzębia-Zdroju. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny strażaków z Rybnika, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego i Żor.

Zwycięzcy otrzymali puchary, wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

fot. Tatiana Musielak, mł. bryg. Krzysztof Kuś - KM PSP Żory

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
wnikliwy 29.06.2022 07:52

Do Toffi- takie jest dowództwo,nic nie potrzebuje byle do emerytury wytrzymać na stanowisku, bardzo się dziwię że jest na tym stanowisku

Toffi 27.06.2022 20:39

W turnieju wodzisławscy strażacy przed ostatni , natomiast w ilości sprzętu i jakiejkolwiek specjalizacji ostatni . Smutne ...