Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podziel się kwiatkiem. Raciborski poprawczak zbiera rośliny doniczkowe

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu ogłosił zbiórkę roślin doniczkowych. - Zadbamy o wygodną doniczkę ze świeżą ziemią, zasilimy je nawozem i pozwolimy cieszyć się im naszym wspaniałym towarzystwem - podała we wpisie placówka.

Podziel się kwiatkiem. Raciborski poprawczak zbiera rośliny doniczkowe
Zdjęcie poglądowe

Raciborski poprawczak w mediach społecznościowych opublikował wpis, w którym zachęca, do dostarczania do placówki rośliny doniczkowe. - Słyniemy już z upraw różnego rodzaju warzyw i owoców. Tym razem jednak nie o tym. Mamy do Was szczególną prośbę - tak rozpoczęto krótki komunikat.

W dalszej części zaapelowano: Jeśli posiadasz w domu lub w miejscu pracy roślinę doniczkową, która z jakichś powodów nie jest już potrzebna, a nie chcesz by dokonczyła żywota na kompostowniku, to przywieź ją do nas. Chętnie przygarniemy każdego sukulenta, pelargonię czy bluszcza. Zadbamy o wygodną doniczkę ze świeżą ziemią, zasilimy je nawozem i pozwolimy cieszyć się im naszym wspaniałym towarzystwem. Czekamy!

Przypomnijmy, że Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu mieści się przy ulicy Kaspra Adamczyka 14 w Raciborzu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].