Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 20-26 stycznia

Jazz w Teatrze w Rybniku, spektakl dla dorosłych w Niewiadomiu, Powiatowy Turniej Kabaretowy w Rybniku. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w powiecie rybnickim.

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 20-26 stycznia
Krzysztof Popek Flute Adventure - koncepcja zespołu oparta jest na brzmieniu oraz indywidualności każdego z muzyków.

CZWARTEK - 20 stycznia

19.00 zapraszamy do Teatru Ziemi Rybnickiej na kolejny koncert z cyklu Jazz w Teatrze. Wystąpi Krzysztof Popek Flute Adventure w składzie: Wojciech Niedziela, Andrzej Zielak, Przemek Florczak, Arek Skolik, Tomas Sanchez. Bilety: 15 zł ulgowe i 25 zł normalne.

PIĄTEK - 21 stycznia

18.00 Dom Kultury w Rybniku-Niewiadomiu zaprasza na spektakl dla dorosłych z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu Amatorskiej Grupy Teatralnej działającej przy MDK "Prażakówka" w Ustroniu. Bilety w cenie 20zł za osobę.

20.00 Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku organizuje zajęcia Zumby. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 663 490 473. Zajęcia prowadzi Joanna Dziedzic. Wstęp wolny.

SOBOTA - 22 stycznia

14.00 Mali Tropicie Wielkich przygód to świetny cykl edukacyjny w Domu Kultury w Boguszowicach! Tym razem przygoda będzie BARDZO SMAKOWITA! Polecamy praktyczne zajęcia cukiernicze, na których dowiecie się z czego i w jaki sposób powstaje czekolada. Wejściówki 25zł.

16.00 Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach. Krzysztof Antoni Daukszewicz – polski satyryk, artysta kabaretowy, felietonista, poeta, autor tekstów, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Bilety: 65 zł

18.00 Teatr Ziemi Rybnickiej zaprasza na spektakl taneczny Studia Tańca VIVERO "Ciało moje". Współautorkami scenariusza spektaklu są występujące w nim, młode artystki a poszczególne sceny i teksty napisało samo życie. UWAGA! Ze względu na mocne treści zawarte w spektaklu NIE JEST on przeznaczony dla małych dzieci! Zapraszamy dzieci od 10 lat, młodzież oraz dorosłych! Bilety: 10/15/20 zł.

NIEDZIELA - 23 stycznia

17.00 XVII Powiatowy Turniej Kabaretowy Kół Gospodyń Wiejskich powiatu rybnickiego "Gwara Śląska na Wesoło". Rywalizacja będzie przebiegać w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Kategorie konkursu: „Teściowo i zięć” - scenka kabaretowa, dowolna piosenka i ulubiona potrawa zięcia. Bilety: 35 zł w przedsprzedaży/40 zł w dniu imprezy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].