Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Patriotyczne muzykowanie przy ognisku na raciborskim rynku [ZDJĘCIA][WIDEO]

Na zakończenie obchodów Narodowego Święta Niepodległości raciborski rynek rozświetliło wielkie ognisko, przy którym licznie zebrali się Raciborzanie.

Patriotyczne muzykowanie przy ognisku na raciborskim rynku [ZDJĘCIA][WIDEO]

Od godziny 17 rozbrzmiewały pieśni patriotyczne w wykonaniu Orkiestry Dętej Plania wraz z wokalistkami: Alicją Ploch-Burdą oraz Joanną Skowyrą. Kto zjawił się punktualnie mógł spróbować rogali marcińskich, grochówki oraz aromatycznego grzańca bezalkoholowego. Następnie przy ognisku rozbrzmiała gitara Krzysztofa Koziarskiego oraz kolejne pieśni przy klimatycznym ognisku.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kunamaca (193.105. * .170) 12.11.2021 08:25

ognisko na rynku? a straż pożarna?a park kulturowy? down the road mit feldtrotten ...?