Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczestnicy RowerON 2021! Już dziś o godz. 13.00 relacja LIVE podsumowująca projekt i rozdanie nagród!

Zweryfikowaliśmy już Wasze zgłoszenia, by przyznać medale (uczestnikom, którzy przejechali min. 5 tras) oraz tytuły Mistrza RowerON-u (tym, którzy przejechali wszystkie 10 tras). 1 października o godz. 13.00 zapraszamy wszystkich uczestników na relację LIVE dotyczącą podsumowania RowerON-u i rozdania nagród głównych. Relację przeprowadzimy na Facebooku Nowiny.pl. Już dziś zapraszamy!

Uczestnicy RowerON 2021! Już dziś o godz. 13.00 relacja LIVE podsumowująca projekt i rozdanie nagród!
Studio Nowiny już przygotowane do podsumowania RowerON-u 2021

Osoby, które przejechały min. 5 tras będą mogły odebrać unikatowe medale od 18 października w wybranych podczas wysyłania zgłoszeń ze zdjęciami punktach odbioru (do wyboru były punkty w Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu, Jastrzębiu-Zdroju i Żorach). Te osoby otrzymają od nas maila z potwierdzeniem weryfikacji i przyznaniu medalu do końca tego tygodnia.

Z osobami, które wytypujemy do wygrania nagród podczas relacji LIVE 1 października, skontaktujemy się telefoniczne w celu odebrania nagród głównych RowerON 2021.

Już dziś zapraszamy na relację LIVE!

1 października o godz. 13.00 zaplanowaliśmy dla Was relację LIVE na FB Nowiny.pl, gdzie szeroko podsumujemy tegoroczny RowerON i wytypujemy osoby do wygrania nagród głównych imprezy. Już dziś zapraszamy!

Tak prezentuje się unikatowy medal zaprojektowany specjalnie na RowerON 2021!

Dla Mistrzów RowerON -u mamy Rower Trekkingowy Kross, plecaki i kaski rowerowe, odblaskowe pokrowce przeciwdeszczowe na plecaki, sakwy rowerowe, profesjonalne bidony i kubki termiczne, lampki „czołówki”, zestawy narzędzi rowerowych, voucher na serwis roweru oraz voucher na meble o wartości 500 zł

Sponsorami nagród dla Mistrzów RowerON-u są: firma CampBox, Sklep Rowerowy Somir-Bike, Sokol Rowery, Szprycha - warsztat rowerowy, Serwis rowerowy BOB, Kraina Górnej Odry oraz Salon Meblowy Maxii Home

Szersze podsumowanie RowerON 2021 znajdziesz tutaj: https://www.nowiny.pl/182257-21-wrzesnia-zakonczyl-sie-roweron-2021.html  

Niespodzianka!

Przygotowaliśmy dla uczestników specjalne pamiątkowe koszulki z logotypem RowerON-u oraz gadżety rowerowe! Wielu z Was pytało nas o taką możliwość podczas trwania wyzwania. Na stronie www.sklep.nowiny.pl można zakupić koszulki i inne super gadżety (kominy, magnesy i zestawy promocyjne) - na pamiątkę wzięcia udziału w RowerON 2021, na prezent  lub po prostu, by dumnie prezentować się na trasach rowerowych jako uczestnik tegorocznego RowerON-u. Zapraszamy do zakupów!

Dziękujemy!

W imieniu całej ekipy RowerON-u bardzo dziękujemy Sponsorom, Partnerom i Patronom Medialnym za okazane zaufanie i wsparcie, dzięki czemu możemy teraz wspólnie cieszyć się z sukcesu tak wyjątkowego projektu. Bez tych 40 firm, instytucji i zaprzyjaźnionych mediów w regionie, które wsparły tegoroczną imprezę, realizacja RowerON-u byłaby niemożliwa.

Wsiadajcie na koło, będzie wesoło! Do zobaczenia na … kole!


Organizatorem I edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”,  „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców” od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~goostaf (10.0. * .133) 01.10.2021 21:30

Niestety nie otrzymałem potwierdzenia weryfikacji przejechanych tras, mimo że tydzień dobiegł końca...
Czy proces jeszcze trwa?