Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Postaw na nowoczesne rozwiązania do swoich wnętrz i zastosuj włączniki dotykowe LIVOLO

W żadnym domu nie może zabraknąć oświetlenia, ale do włączania źródeł światła niezbędne są jakieś włączniki. Do wyboru mamy oczywiście szereg tych tradycyjnych, ale warto sięgnąć po innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zapewnią dużo większą i wygodę estetykę. Mowa jest tutaj chociażby o włączniku dotykowym Livolo. Jego liczne zalety sprawiają, że coraz częściej gości w domowym zaciszu i w przestrzeni biurowej. Pora zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście warto zainwestować w takie rozwiązanie i jakie płyną z tego korzyści.

Postaw na nowoczesne rozwiązania do swoich wnętrz i zastosuj włączniki dotykowe LIVOLO

Elegancja, funkcjonalność i wygoda, czyli nowoczesny włącznik dotykowy

Oświetlenie podłączamy do instalacji elektrycznej, a dokładniej do gniazdka elektrycznego, ale źródłem światła sterujemy za pomocą włącznika. Jako że jest to element rzucający się w oczy, powinno się zadbać o to, aby był nie tylko praktyczny, ale też estetyczny. Warto zastanowić się nad zastąpieniem tego tradycyjnego nowoczesnym włącznikiem. W przypadku produktów firmy Livolo możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, dopasuje do aranżacji wnętrza i swoich indywidualnych preferencji. Każdy doskonale wie, jaką wygodą jest korzystanie z telefonu czy laptopa dotykowego. Łatwo wobec tego domyślić się, jak komfortowo byłoby używać również włącznika wyposażonego w panel dotykowy. Można go z łatwością zamontować do standardowej instalacji eklektycznej, bez jakiejkolwiek potrzeby modyfikowania jej. Przebierać możemy w przypadku takiego włącznika w kolorach, liczbie przycisków.

Włączniki dotykowe służą nie tylko do sterowania oświetleniem, ale elektrycznymi roletami czy żaluzjami. Coraz bardziej stawiamy na technologię i chcemy ją mieć w swoich domowych wnętrzach. Dotyczy ona nawet czegoś tak pozornego jak włącznik. Od nas zależeć będzie to, jaki efekt świetlny uzyskamy – światło intensywne a może nastrojowo przygaszone? Obecnie możemy kupić nawet bardzo eleganckie włączniki dotykowe, które zostały wykonane ze szkła. Jeśli cenimy sobie modny design, to takie rozwiązanie z pewnością będzie dla nas strzałem w dziesiątkę. Jeśli cenimy sobie dobrą widoczność włącznika, aby nie musieć błądzić za nim wzrokiem, najlepszym wariantem będzie wybranie takiego z nowoczesnym podświetleniem.

Materiał zewnętrzny