Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klimatyczna muzyka country porwała publiczność podczas roztańczonego piątku Dni Raciborza [ZDJĘCIA][FILM]

Roztańczony piątek podczas Dni Raciborza zebrał na rynku fanów muzyki country. Na scenie wystąpiła Alicja Boncol  wraz z zespołem Koalicja. Pod sceną można było zauważyć wielu ludzi w kowbojskich kapeluszach,  którzy przyszlo posłuchać swojej idolki. Podczas koncertu swoje ruchy prezentowali cowboy’e i cowgirl’ki z Silesian Line Dance z Krzysztofem Pawełkiem na czele.

Klimatyczna muzyka country porwała publiczność podczas roztańczonego piątku Dni Raciborza [ZDJĘCIA][FILM]

Alicja Boncol - mówi się o niej, że jest najlepszą wokalistką country w Europie, a i w Nashville znalazłaby się wśród największych gwiazd tego gatunku. W Polsce jest absolutnie bezkonkurencyjna na co dowodem jest jedenaście Dyliżansów w kategorii wokalistka roku.

Debiutowała w konkursie Polskiego Radia „Chcę być gwiazdą” w 1994 roku, następnie w TVN w programie „Zostań gwiazdą”, w którym wcieliła się w Cher i wygrała odcinek.

Ma za sobą karierę solową podczas której nagrała trzy płyty: „Ale Ala”, „Po tamtej stronie lustra” i „Big power kick”, który został okrzyknięty płytą roku 2019 przez Magazyn Countrowy „Dyliżans”. Obecnie występuje w założonym przez siebie zespole Koalicja.

Wielokrotnie występowała na prestiżowych imprezach zagranicznych, m.in. w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Norwegii i Francji oraz na największym festiwalu muzyki country w tej części Europy „Visagino Country” na Litwie, gdzie wystąpiła trzykrotnie.

Alicja Boncol z zespołem Koalicja:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].