Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łobuzerska strona tańca. Bitwa taneczna na Bulwarach. Mówi o niej Manuela Krzykała [LIVE]

- Chcemy uwolnić łobuza u tancerzy. Będzie tanecznie, muzycznie i fantastycznie. Zapraszam na Rogue All Style Battle - to słowa liderki zespołu „Skaza” Manueli Krzykały, która spotkała się z Nowinami w Parku im. Miasta Roth w Raciborzu. Wydarzenie zaplanowano na przystani Bulwarów Nadodrzańskich w Raciborzu, początek o godz. 17.00.

Łobuzerska strona tańca. Bitwa taneczna na Bulwarach. Mówi o niej Manuela Krzykała [LIVE]

- Każdy będzie mógł pokazać siebie, w jaki sposób tańczy. Oceniane będą nie tylko kroki czy choreografia. Luz i zabawa też tu się liczy - wyjaśnia Manuela Krzykała ze Skazy i RCK.

Starty będą solowe. - Chcemy dać szansę tancerzom, by pokazali jak się wyrażają w swoim tańcu. Na zajęciach w domu kultury nie zawsze jest czas na improwizację - zauważa animatorka kultury z Raciborskiego Centrum Kultury.

Pierwsza edycja tej imprezy była wewnętrznym przedsięwzięciem RCK. Teraz Krzykała, Mateusz „Budzik” Siepetowski i Magdalena Mosek ze „Skazy” chcą dać szansę także innym tancerzom. - Otwieramy się na inne szkoły tańca. Rogue All Style Battle rozrosło się w planach i pomysłach. To już impreza plenerowa, duża na kilkudziesięciu tancerzy. Będzie koncert Malec & Sam Antonio, a DJ Tamarian będzie muzycznie rozkręcał te nasze „batelki”- zapowiada M. Krzykała.

W jej wakacyjnych planach są jeszcze warsztaty taneczne w RCK, a potem m.in. gala 10-lecia „Skazy” - w drugiej połowie roku (wstępnie: październik).

Pamiątkowe zdjęcie po nagraniu. Od lewej: Julia Łubik, Manuela Krzykała i Mariusz Weidner. Na pierwszym planie Paweł Okulowski
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].