Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Długi weekend w urzędach. Z jednym wyjątkiem

TEKST AKTUALIZOWANY

Mieszkańcom regionu pozostawiono możliwość rejestracji zgonów w sobotę 5 czerwca.

Długi weekend w urzędach. Z jednym wyjątkiem
Jeśli masz do załatwienia sprawę w urzędzie miasta, zrób to do środy 2 czerwca, albo przełóż wizytę na przyszły tydzień.

W czwartek 3 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Bożego Ciała. To dzień ustawowo wolny od pracy. Urzędy nie będą pracować również w piątek 4 czerwca. Dotyczy to m.in. Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Urzędu Miasta Racibórz oraz Urzędu Stanu Cywilnego. Jedynie w sobotę 5 czerwca USC przeprowadzi dyżur w sprawie rejestracji zgonów.

Informujemy, że w przyszły piątek tj. 4 czerwca Urząd Miasta Racibórz (w tym Urząd Stanu Cywilnego) będzie nieczynny. Aby umożliwić bieżącą rejestrację zgonów Urząd Stanu Cywilnego będzie pełnił dyżur w sobotę 5 czerwca, w godzinach od 10:00-12:00 (tego dnia będą przyjmowane jedynie zgłoszenia zgonów).

Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy i jednocześnie zapraszamy do załatwienia swoich spraw w magistracie w innym dogodnym dla Państwa terminie.  

Jednocześnie informujemy, że Straż Miejska będzie pracować bez zmian

- czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Racibórz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].