Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zderzenie fiata z volkswagenem obok zakładów Mieszko

Strażacy, policjanci i ratownicy pogotowia interweniowali na drodze krajowej 45 w Raciborzu.

Zderzenie fiata z volkswagenem obok zakładów Mieszko

Do kolizji drogowej doszło 9 stycznia około godz. 18.45 na ul. Starowiejskiej w Raciborzu (DK 45), nieopodal zakładów Mieszko. Policjanci ustalili, że kierująca fiatem 27-letnia kobieta nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i na łuku drogi doprowadziła do kolizji z nadjeżdżającym 23-letnim kierowcą volkswagena.

Oprócz policjantów, na miejscu interweniowali również strażacy oraz ratownicy medyczni, którzy udzielili pomocy kierowcy volkswagena.

Ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowano do kategorii kolizji drogowych. Policjanci ukarali 27-latkę mandatem.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~lasia (31.13. * .203) 11.01.2021 20:17

A co może chcecie powiedzieć że kobieta
jechała 60 km /h Bawcie się dalej i przygladajcie się jak w terenie zabudowanym jeździ i się ponad 100 km.