Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Grupa PIKOTKI z Rydułtów zaprasza na wystawę bożonarodzeniową [ZDJĘCIA]

"PIKOTKI" to rydułtowska grupa pań dzielących swoją pasję do szydełowania i haftu. Choć w tym roku nie mogły przeprowadzić tradycyjnej wystawy bożonarodzeniowej swoich prac na żywo, dzięki wsparciu Miasta Rydułtowy i stowarzyszenia Moje Miasto mogły zrobić to online. 

Grupa PIKOTKI z Rydułtów zaprasza na wystawę bożonarodzeniową [ZDJĘCIA]
Grupa PIKOTKI z Rydułtów od lat skupia pasjonatki szydełkowania i haftu.

Grupa PIKOTKI z Rydułtów zaprasza na wystawę bożonarodzeniową [ZDJĘCIA]

„PIKOTKI – promocja i upowszechnianie kultury śląskiej” pod taką nazwą realizowany jest w tym roku projekt współfinansowany z środków budżetu Miasta Rydułtowy. W tym szczególnie dla nas wszystkich czasie, pomimo epidemii i wielu obostrzeń Panie pieczołowicie przygotowały swoje rękodzielnicze cuda.

Grupa PIKOTKI liczy dziś ok. 35 pań, które spotykają się raz w tygodniu aby podzielić się swoimi doświadczeniami, nauczyć się szydełkować i haftować nowe wzory a także wymienić przepisami kulinarnymi. PIKOTKI już niejednokrotnie reprezentowały nasze miasto na różnego rodzaju kiermaszach, wystawach prezentując swoje przepiękne prace. Od początku swego istnienia grupa PIKOTKI znacznie się powiększyła i to do tego stopnia, że powstała już nowa grupa w Pszowie o nazwie „Frywolitki”.

Zapraszamy do oglądania i podziwiania. Osoby chętne do nabycia którychkolwiek prac proszone są o kontakt z Panią Danielą Krajczok tel. 515 756 409. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].