Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szukasz najlepszego konta osobistego? Sprawdź 5 najkorzystniejszych ofert z aktualnymi promocjami!

Konto bankowe bez żadnych opłat to dziś prawdziwa rzadkość. Banki kuszą hasłami, że niby są darmowe, ale gdy zagłębimy się w szczegóły okazuje się, że aby prowadzenie konta faktycznie kosztowo 0 zł należy spełniać konkretne warunki aktywności. Ponadto wiele banków zachęca nas do założenia rachunku dodając bardzo ciekawe premie I bonusy. Przed wyborem konta dla siebie musisz zdać sobie sprawę z jakich usług bankowych korzystasz najczęściej. Jeśli już to wiesz, możesz bez problemu wybrać dla siebie najlepsze i zarazem najtańsze konto bankowe.

Szukasz najlepszego konta osobistego? Sprawdź 5 najkorzystniejszych ofert z aktualnymi promocjami!

1. CitiKonto w banku CitiHandlowy

Dla poszukujących naprawdę taniego rachunku, bank Citi Handlowy przygotował ciekawą propozycję nowego, ulepszonego konta osobistego. CitiKonto w nowej odsłonie jest bezwarunkowo darmowe:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu,
 • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile,
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu,

a tym samym może korzystać z niego każda pełnoletnia osoba fizyczna, nawet bez stałych dochodów. Dużym udogodnieniem jest możliwość realizacji transakcji walutowych poprzez usługę Citibank Global Wallet, która pozwala uniknąć kosztów przewalutowania. Bank zadbał również o to, aby klienci posiadający CitiKonto mogli dokonywać wymiany walut po atrakcyjniejszych kursach walut. 

Dodatkowo teraz możesz zyskać nawet 150 zł premii za otwarcie CitiKonta i spełnienie warunków:

50 zł - Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł - Wpłać na konto min 100 PLN + Zaloguj się min 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł - Zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Otwórz CityKonto i zgarnij 150 zł premii >>>

Fot. Citi Handlowy

2. Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę to prawdziwa rewolucja na rynku usług bankowych, z jakich mogą korzystać klienci indywidualni. To niezwykle uniwersalne i elastyczne rozwiązanie. Klient zyskał prawo do decydowania o tym, z czego i jak chce korzystać, a nawet sam ustala, za co i ile chce płacić. Istotne jest również to, że dostępne opcje dodatkowe pozwalają zmieniać charakter rachunku w dowolnym momencie. W ten sposób nie trzeba zawierać nowych umów, czy poszukiwać nowego banku, gdy wraz z wiekiem zmieniają się Twoje potrzeby lub styl życia. Wystarczy jedynie bankowość internetowa lub aplikacja mobilna, aby w kilku prostych krokach dopasować konto do własnych potrzeb.

Z konten “Jakie chcę” masz też szeroki wybór płatności mobilnych - możesz płacić zegarkiem, telefonem lub tradycyjnie kartą. Możesz też używać Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i korzystać z Blika. Bank nie pobiera prowizji za otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy (w tym przelewy natychmiastowe), zlecenia stałe i polecenia zapłaty i wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska S.A.

A teraz także bonus 200 zł + 50 zł za Konto Jakie Chcę z dzieckiem, lokata mobilna na 1,5%, 50 zł za polecenie konta oraz do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie!

Otwórz Konto “Jakie chcę” >>>

Fot. Santander Bank Polska

3. Konto Osobiste 360° w promocji „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii” w banku Millenium

Konto Osobiste 360° w promocji „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii” w banku Millenium to nowoczesne konto ze świetną aplikacją mobilną - jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku. Konto 360° to przede wszystkim oferta skierowana do osób, które cenią nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w zakresie bankowości internetowej, a przy tym poszukują taniego rachunku osobistego. Dodatkowym atutem jest limit na koncie, który przez 7 dni w danym miesiącu rozliczeniowym pozostaje bezodsetkowy. A to wszystko nie płacąc ani złotówki za konto i kartę jeśli spełnisz proste warunki: co miesiąc musisz mieć wpływ na konto 1000 zł i dokonać min. 1 płatności kartą płatniczą.

Do końca listopada możesz zyskać 250 zł z kontem Banku Millennium! Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą do 30 listopada 2020 r. Zaakceptuj Regulamin promocji i wyraź wymagane w Regulaminie zgody, a następnie załóż aplikację mobilną aby odebrać 100 zł do Zalando! W grudniu, styczniu, lutym i marcu spełnij warunki aktywności. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz premię 150 zł w gotówce prosto na Twoje nowe konto!

Załóż wniosek o konto 360°w promocji „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii >>>

Fot. Millenium Bank

4. Konto Direct z Moim ING w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski od lat cieszy się bardzo dobrą renomą, a jego rozwiązania zajmują wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach produktów i usług bankowych. Konto Direct z Moim ING to wielofunkcyjne i innowacyjne narzędzie ułatwiające kontrolowanie własnego budżetu, a przy tym jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych propozycji w zakresie osobistych rachunków bankowych.

Konto osobiste Direct z Moim ING przeznaczone jest dla tych osób, które większość operacji bankowych chcą wykonywać samodzielnie, niezależnie od pory dnia lub nocy. Dzięki aplikacji mobilnej Moje ING – cała bankowość internetowa przeniesiona jest do telefonu, aby dostęp do konta i produktów bankowych był jeszcze wygodniejszy i szybszy. Aplikacja zapewnia również dostęp do rozwiązań takich jak:

 • szybkie logowanie za pomocą czterocyfrowego PIN-u;
 • szybki podgląd stanu konta bez logowania;
 • powiadomienia Push – informacje o wszelkich transakcjach, a także przypomnienia o zbliżających się płatnościach;
 • przechowywanie paragonów – wystarczy zrobić zdjęcie paragonu, aby został on dodany automatycznie do folderu „Moje dokumenty”. W ten sposób wszystkie ważne paragonu są zawsze pod ręką;
 • Asystent Google – wystarczy prosty komunikat np. „Wyszukaj BLIK w Moje ING mobile”, aby otrzymać kod BLIK, jeszcze przed zalogowaniem się do aplikacji.
 • BLIK – płatności mobilne w sieci i sklepach stacjonarnych, a także wpłaty we wpłatomatach i wypłaty z bankomatów;
 • przelew na telefon – wystarczy numer telefonu odbiorcy, aby zrealizować przelew;
 • szybki przelew – 50 złotych, 100 złotych lub 200 złotych bez logowania, jeżeli przelew realizowany jest pomiędzy własnymi kontami (również firmowymi);
 • Apple Pay i Google Pay – wszystkie karty płatnicze w jednej aplikacji, dzięki którym szybko i wygodnie można zrealizować płatności zbliżeniowe za pomocą telefonu.

ING Bank Śląski swoje innowacyjne podejście do tematu bankowości pokazuje już na etapie zakładania nowego rachunku osobistego. Otwarcie konta jest bowiem dziecinnie proste i zajmuje około 15 minut. Wszystko to zapewnia bankowość internetowa, dzięki której konto osobiste można założyć nawet bez wychodzenia z domu.

Załórz konto Direct z Moim ING >>>

Fot. ING Bank Śląski

5. eKonto w mBanku

mBanku S.A. i jego usług większości Polakom przedstawiać nie trzeba. Bank, który stał się prekursorem w zakresie bankowości internetowej od lat trzyma wysoki poziom swoich usług. eKonto stało się już sztandarowym produktem, z którego od lat korzysta wielu Polaków. eKonto osobiste jest darmowe i funkcjonalne, a przy tym zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, przelewy internetowe krajowe oraz europejskie (SEPA), użytkowanie aplikacji mobilnej, a także bezprowizyjne wypłaty z zagranicznych bankomatów.

eKonto osobiste przeznaczone jest dla osób, które stawiają na szybkie i wygodne płatności w systemie internetowym, chętnie korzystają z płatności kartą, a także poszukują sprawdzonych rozwiązań w zakresie inwestycji, oszczędności czy też ubezpieczeń. Co ważniejsze, eKonto osobiste zapewnia jego użytkownikom dostęp do licznych produktów i usług, jakie w mBanku stanowią bogaty katalog. Do tych, które zasługują na szczególną uwagę, zaliczyć można m.in.: 

- Usługa wielowalutowa – proste rozwiązanie, które sprawia, że jedna karta debetowa działa jako karta wielowalutowa. Może być połączona z więcej niż jednym kontem, w tym prowadzonych w różnych walutach, a tym samym płatności realizowane w obcej walucie wolne są od opłat za przewalutowanie. W trakcie płatności w pierwszej kolejności pobierane są środki z rachunku prowadzonego w walucie realizowanej transakcji, a następnie z rachunku złotowego. 

- eKonto oszczędnościowe – zapewnia możliwość wygodnego i elastycznego oszczędzania. Standardowe oprocentowanie rachunku wynosi 0,40% w skali roku dla salda do 99 999,99 złotych i 0,70% w skali roku dla nadwyżek. Jeden przelew z rachunku oszczędnościowego w miesiącu jest całkowicie darmowy. 

- Moje Cele – konto oszczędnościowe, które pomaga sukcesywnie odkładać środki na ustalony cel, przy okazji realizowanych transakcji. Standardowe oprocentowanie wynosi 1% w skali roku.

- Profil zaufany – elektroniczny podpis klienta, który zapewnia m.in.:

 • bezpłatny dostęp do urzędów 24/7;
 • możliwość składania wniosków urzędowych przez internet;
 • możliwość sprawdzania statusów swoich spraw urzędowych przez internet;
 • możliwość realizowania opłat urzędowych w serwisie transakcyjnym.

A teraz możesz zyskać do 160 zł premii w promocji „eKonto z premią – X edycja”!

Załóż eKonto w mBanku >>>

Fot. mBank

Artykuł zawiera linki afiliacyjne

Materiał zewnętrzny