Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Producenci, wytwórcy i sprzedawcy polskiej żywności! Startujemy z pierwszym społecznym projektem medialnym na rynku spożywczym!

Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych miesięczników - Magazyn Rybnicki, Nowiny Żorskie i Nowiny Jastrzębskie oraz regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl, realizuje pierwszą edycję regionalnego społecznego projektu medialnego pn.: „Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty”. Zapraszamy do współpracy lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich producentów polskiej żywności!

Producenci, wytwórcy i sprzedawcy polskiej żywności! Startujemy z pierwszym społecznym projektem medialnym na rynku spożywczym!

Głównym celem naszego projektu jest promocja polskiej żywności i wzmacnianie wizerunku polskich producentów, wytwórców i sprzedawców – lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich.

Takiego projektu jeszcze nie było!

Kompleksowy projekt medialny będzie realizowany w okresie od listopada do Świąt Bożego Narodzenia 2020 roku. Proponujemy więc Państwu możliwość komercyjnego uczestnictwa w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Tym samym prezentacja Państwa firmy dotrze do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców całego Subregionu Zachodniego (500 tys. mieszkańców) różnymi kanałami informacyjnymi.

Prezentujemy plakat projektu

Do kogo kierujemy projekt?

  • Partnerzy strategiczni nie tylko z branży spożywczej
  • Ogólnopolscy, regionalni i lokalni producenci i sprzedawcy żywności
  • Restauracje i firmy gastronomiczne
  • Organizatorzy imprez i wydarzeń kulinarnych oraz stowarzyszenia kulinarne
  • Urzędy miast i gmin oraz instytucje wspierające rozwój lokalnego i regionalnego rynku branży spożywczej

Tutaj szczegóły konkursu "Sam kupuję-smakuję" https://www.nowiny.pl/171456-kuchnia-on-line-i-kulinarny-konkurs-z-extra-nagrodami-w-ramach-projektu-kupuje-smakuje-sprawdz.html 

Główne działania w ramach projektu – 5 filarów

  1. Działania redakcyjne: Cykl publikacji dziennikarskich (artykuły, video, itp.) realizujących cele projektu poprzez treści informacyjne, edukujące, promujące patriotyzm konsumencki, osiągniecia polskich firm, itp.
  2. Działania promocyjne: Publikacja prezentacji partnerów strategicznych i producentów żywności w naszych mediach: gazetach (Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, Magazyn Rybnicki, Nowiny Żorskie, Nowiny Jastrzębskie), na portalu Nowiny.pl, w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube i Linkedin), na ekranach LED, w bezpłatnym magazynowym wydaniu oraz książeczce kucharskiej „Sekrety śląskiej kuchni” z przepisami kulinarnymi promującymi producentów,
  3. Wydarzenie „Kuchnia ON-LINE” - relacja na żywo (streaming on-line na Nowiny.pl i FB Nowiny.pl) oraz publikacja 5 odcinków video off-line z eventu polegającego na gotowaniu potraw świątecznych przez renomowanego szefa kuchni, połączonego z lokowaniem produktów naszych partnerów,
  4. Konkurs: „Sam kupuję i smakuję” – udostępnienie platformy internetowej na Nowiny.pl i w mediach społecznościowych dla społeczności subregionu zachodniego celem publikacji nadesłanych przez czytelników własnych filmów z gotowania potraw świątecznych z polskich produktów z możliwością wygrania wartościowego sprzętu kuchennego - tutaj szczegóły konkursu: https://www.nowiny.pl/171456-kuchnia-on-line-i-kulinarny-konkurs-z-extra-nagrodami-w-ramach-projektu-kupuje-smakuje-sprawdz.html
  5. Kampania promocyjna projektu w mediach tradycyjnych i mediach społecznościowych wraz z publikacją logotypów partnerów i producentów - projekt będzie promowany w największym w regionie radiu Vanessa FM, Raciborskiej Telewizji Kablowej RTK, Telewizji TVS, portalu www.serwisspozyczy.pl, www.foodfakty.pl, blogu kulinarnym https://myfoodzaneta.pl, w naszych tygodnikach i miesięcznikach bezpłatnych oraz  w mediach społecznościowych na Facebooku. Instagramie, Youtube i Linkedin. Patronem branżowym projektu są program promocyjny "Doceń polskie" www.docenpolskie.pl oraz Śląska Izba Rolnicza www.sir-katowice.pl. Patronat honorowy nad projektem objął Wicemarszałek Województwa Śląskiego Wojciech Kałuża. Partnerami projektu zostały również Powiat Raciborski i Powiat Wodzisławski.

Zapewniamy pomoc w przygotowaniu prezentacji!

Producenci, wytwórcy i sprzedawcy polskiej żywności – nie może Was zabraknąć!

Kreatywne biuro reklam zaprasza do współpracy