Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oczyszczacz powietrza Klarta Forste 2 - piąty kolor i nowa automatyka

Wysoka skuteczność, atrakcyjna cena oraz wyjątkowa estetyka to główne powody popularności, jaką już w ciągu kilku miesięcy obecności na rynku zdobył oczyszczacz powietrza Klarta Forste. Mimo dużego zainteresowania ze strony konsumentów firma Klarta Poland Sp z o.o. podjęła decyzję o udoskonaleniu tego produktu, czego efektem jest wprowadzenie do sprzedaży jego nowej wersji, czyli oczyszczacza Klarta Forste 2.

Oczyszczacz powietrza Klarta Forste 2 - piąty kolor i nowa automatyka

Nowa, srebrna obudowa

Pierwsza, a zarazem najłatwiej dostrzegalna zmiana to zwiększenie liczby kolorów, w których można nabyć urządzenie. Oprócz dostępnego wcześniej wariantu białego, czarnego, złotego i różowego, w ofercie pojawił się oczyszczacz powietrza w odcieniu srebrnym. Warto podkreślić, że firma od początku przyjęłą sobie za cel zapewnienie swoim klientom bogatej palety barw. Według Filipa Nakrewicza – prezesa przedsiębiorstwa Klarta Poland Sp. z o.o. –  decyzja ta spowodowana była trudnościami, na jakie napotkali wraz z żoną, kiedy kilka lat temu próbowali zakupić oczyszczacz powietrza dostosowany do kolorystyki swojego mieszkania. Rozszerzenie asortymentu o srebrny model można zatem uznać za konsekwentną realizację strategii marki.

Oczyszczacz powietrza Klarta Forste 2 Silver, fot. klarta.pl

Precyzyjny czujnik pyłu PM2.5

Druga z wprowadzonych zmian z pewnością zadowoli wszystkich użytkowników nowej wersji oczyszczacza Klarta Forste, ponieważ dotyczy sposobu działania trybu automatycznego. Poprzedni model wyposażony był w czujnik, który wykrywał obecność kurzu oraz dymu i to na podstawie ich poziomu wybierał optymalną prędkość filtracji. W Klarcie Forste 2 zastosowano natomiast laserowy sensor pyłu PM2.5, reagujący na obecność jednego z najbardziej niebezpiecznych składników smogu. Dzięki temu oczyszczacz jest w stanie lepiej dopasować swoje ustawienia do stanu powietrza, gwarantując jeszcze efektywniejszą ochronę domowników przed groźnymi zanieczyszczeniami. Ponadto w przedniej części obudowy nowego oczyszczacza umieszczono wyświetlacz, na którym prezentowane jest aktualne stężenie pyłu zawieszonego PM2.5. Jak zapewnia producent, zmiany te podyktowane były zapotrzebowaniem zgłaszanym przez użytkowników Klarty Forste 1.

Oczyszczacze powietrza Klarta Forste 2 we wszystkich dostępnych kolorach

Ta sama dokładność w równie atrakcyjnej cenie

Urządzenie jest przystosowane do usuwania tego samego typu zanieczyszczeń co swój poprzednik, ponieważ wykorzystuje system filtracyjny, w skład którego wchodzą filtr wstępny, filtr HEPA oraz filtr węglowy. Ich pracę wspomaga jonizator, który w zależności od własnych preferencji użytkownik może w każdej chwili wyłączyć. Oczyszczacz usuwa smog, a także alergeny wziewne, dym tytoniowy, brzydkie zapachy oraz formaldehyd i inne substancje obecne wewnątrz budynków. Cechą łączącą oczyszczaczy Klarta Forste 1 i Klarta Forste 2 jest także atrakcyjna cena. Na stronie producenta nowe urządzenie można kupić już za 699 zł.

Materiał zewnętrzny

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lucyna_inowro (83.26. * .88) 21.06.2019 15:17
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Mam ten oczyszczacz powietrza w kolorze różowym od kilku miesięcy! Bardzo dobrze się sprawdza! Chodzi cicho, jest piękny i solidna maszyna. Od razu reaguje jak otworzy się okno. Polecam serdecznie :)

~Joo (205.201. * .68) 29.12.2018 22:53

Jak nie metoda na wnuczka to na oczyszczacze powietrza. Tak się oszukuje naiwnych, często starszych ludzi. Za takie reklamy powinno się karać.

~gfgh (217.96. * .172) 29.12.2018 19:46

MILLA HOME AP302W ???