Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażacki memoriał - fotorelacje z najważniejszych punktów programu

Przygotowaliśmy dla Was wygodne zestawienie odnośników do fotorelacji z najważniejszych punktów programu XXVI Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego w Raciborzu.

Miniony weekend upłynął w Raciborzu pod znakiem XXVI Memoriał im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego. Intencją organizatorów przedsięwzięcia jest upamiętnienie strażaków, którzy zginęli w 1992 r. podczas walki z wielkim pożarem lasu w Kuźni Raciborskiej. Impreza ma charakter sportowo-rozrywkowy. Poniżej prezentujemy linki do najważniejszych punktów programu XXVI strażackiego memoriału:

Andrzej Piaseczny gwiazdą strażackiego memoriału. Tłumy na placu Długosza w Raciborzu [ZDJĘCIA]


Ruda z tatuażem szalała na scenie, czyli Red Lips na zakończenie memoriału [ZDJĘCIA]


Strażacki memoriał i niesamowite zawody Firefighter Combat Challenge [ZDJĘCIA]


Lato, słońce i dwa kółka czyli Rodzinny Rajd Rowerowy w Raciborzu [ZDJĘCIA]


Memoriał 2018: Zespół The trAst zagrał w rodzinnym mieście [ZDJĘCIA, FILM]


Streetball Brooklyn Cup rozpoczął 26 strażacki Memoriał [ZDJĘCIA]

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].